☏ Kontakt

Své názory i osobní vzkazy můžete psát do komentářů pod libovolný článek.
Nebo mi – umíte-li hebrejsky – pošlete e-mail:
zc(akčet)manzes(čánivaz)1e

Alternativně se se mnou můžete setkat i na Pejzbuku nebo Iciku icq, ale i ve Vašich snech.Často kladené dotazy
Co znamená CD89? Jde o moji letitou přezdívku, v níž je zašifrováno moje příjmení (zkuste ta písmena vyslovit anglicky). Pokud jde o tu číslovku: přičtete-li k ní 1900 a pak odečtete 1901, vyjde vám oblíbené číslo Václava Havla.

Autor

Čas ale trhl oponou. Příliš brzy mi zkamenělo srdce, takže jsem zhasl všechny svíce a od té doby pozoruji, kdesi v strašné hlubině pod sebou, z krásné lodi, z níž není úniku ani návratu, pustinu a nicotu naší vyspělé západní civilizace. Z malého chlapce CD89 se stal – proti jeho vůli – jeho temný stín, ČD89. Stačí jeden neopatrný krok – a zřítím se dolů…

… ostatně jako mnozí z Vás, mých čtenářů.


Děkuji

Ondřej Sidor
Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(16 hlasů, průměr: 3,63)

-


Loading ... Loading ...

22 komentářů u ☏ Kontakt

 1. Lenka Svobodová napsal:

  Milý Ondřeji!
  Máte pravdu, FM4 je jedinou alternativou k nudě v českém étéru. Jedinou slušnou stanicí je u nás Vltava, protože nabízí poměrně široké spektrum žánrů, a občas překvapí i Proglas, zvláště pokud vysílá Ondřej Krajtl.
  S pozdravem LS.

 2. Anonymní napsal:

  Zase jedny zbytecne stránky.

 3. OS napsal:

  Pro zbytečné komentáře jsou jako dělané.

 4. M.Čarek napsal:

  Dobry den,
  muzeme prevzit informace o rozhledne a jednu fotku do našeho zpravodajského newsletteru Turisticky tydenik a webu toulamese.cz s uvedenim zdroje a foto (predpokladam O.Sidor)?
  diky za odpověď, m.carek

 5. OS napsal:

  Dobrý den, samozřejmě; přesně jak píšete.

 6. Olaf napsal:

  Dobrý den,

  Ty seš mi ale výpotek…doufám, že se někdy setkáme…snad už nebudeš v takový křeči.

 7. OS napsal:

  Dobrý den,
  doufáme s Tebou, výtoku.

 8. iJew napsal:

  Vubec nechapu smysl Vasich divnych seznamu, zalozenych na Vasem subjektivnim pocitu,ale miluji zenu po Vasem boku. Chybi tam jmeno Novak a Dvorak:-). Uvidime se, zatim o mne snete, Lieber Herr Sidore!

 9. iJew napsal:

  Konkurujete snad televizi, komiksy a fotky s palenim lidi na hronade ….namisto knih? Co to?

 10. # napsal:

  SIDOR NENI CESKE PRIJMENI ANI TROCHU! JE PRECI ZIDOVSKE.

 11. iJew napsal:

  Iveta Bartosova: to ze zila s zenatym muzem je zname nekolikrat se rikalo ze se pokusila o sebevrazdu pamatuji si jak delala potize sve hospodyni. rozchod se stajdlem byl diky jeji nevere. meli by se veci uvadet na pravou miru ne delat z lidi mucedniky. je mi lito zbytecne zmareneho zivota cloveka ktery nakonec zustal sam bez pomoci se silencem. ale proc?????tot otazka

 12. Josef napsal:

  Vážený pane Sidore,
  mám jednu otázku. Jste Žid? Já ano! Co mám dělat? Moje mamka je židovka, otec je Žid.
  Co mám dělat?

 13. Ahmad napsal:

  Mohu se zeptat zda jste zid? jestlize ano, pak bych Vam zeptal par otazek.
  Dekuji.
  Ahmad

 14. R. napsal:

  Dobrý den. Nic osobního proti židům nemám. Mám i kamarády židy. Ovšem v poslední době si nelze nevšimnout, jak se židé hlavně médiích nadřazují, povyšují a drží pospolu. Ovládají všechny klíčové posty ve státní správě, samosprávě, politice apod.. Taky mne, jako nežida uráží a ponižuje, že se v ČR např. vyrábí třeba alkohol /slivovice/ košer, na kterou nesmí sahat nežid, aby ji „nepošpinil“. Vysíláno na ČT! Uráží mne to, jako nežida. Nepřipadám si jak méněcený nebo špinavý, když nejsem žid. V minulosti jsem se několikrát ucházel o vysoké manažerské pozice. Nebyl jsem vybrán, vybrtali žida, i když nesplňoval. Nebo výběr řídil žid a vybral si posluhovače. V žádném případě tímto příspěvkem nijak neurážím židy. A nepřeji jim nic zlého. R.

 15. Honza napsal:

  Tak tohle je tedy soda …

 16. infratopenář napsal:

  Pane Sidore, ty výpotky na tomto webu svědčí o vaší choré mysli. Když už píšete cancy o Krymu, tak si alespoň získejte podrobné informace a neopisujte z článků, které napsali podobní idioti jako vy. Píšu malé „v“, protože takový blb jako vy si velké „V“ nezaslouží.

 17. Dalal napsal:

  Svobodu Palestině!

 18. tojejedno-radeji napsal:

  Zdravim pane autore, vidim hodne veci velmi podobne jako Vy. Ale ..kaslete na to, to stado ovci si to nezaslouzi … proste nastane neco jako prirozena selekce … kaslete na to a uzijte si zivota dokud muzete, dokud jste zdravy a silny. dokud se o vas na novinkach nepise jako o teroristovi nebo dokud treba nesdilite garsonku s nejakym typickym ukrutnikem typu Dzochara. Vsechno je mozne a ty ovce za sebeobetovani nestoji. Navic je take realne mozne, ze nas je na planete opravdu hodne, ze to takhle dal nejde a nejak se to resit musi. No nic hclape, mejte se a drzte se.

 19. zpravystein napsal:

  Nejlepsi je ta fotka maleho Sidora

 20. Adolf Hitler napsal:

  Lada Dvorská zase onanuje.
  Doporučuji na to více chlastat, méně hulit.
  A to jsem prosím abstinent.
  A. H. 卐

 21. Anonymní napsal:

  Hele, ty seš ale sakra ošklivá rudá špína, onánku … tak dělat seznamy se ti zachtělo, bolševiku? Ještě že tak, aspoň se cítíš užitečný a neškodíš nějak doopravdy, jak to tvůj druh umí. S přáním brzkého vymření tobě i všem ostatním komunistům u nás, tvůj Lálá

 22. jenik napsal:

  Místo hospody web, soc. sítě, bloky a podobné žumpy. Velký rozdíl je v tom, že v hospodě jsou chytří ti co tam chodí, ale v síti kde kdo.
  Chybí tu kultura, čest vyjímkám. Upadá morálka a slušnost. Společnost je destruována. TV je taky hnůj. Násilí, vraždy a sem tam sex, skvělá výchova.

VLOŽIT KOMENTÁŘ