Kohnvičkovi zrušili blog na iDnes. Co to znamená

Martin KohnvičkaDeislamizátoru Martinu Kohnvičkovi se stalo to, co za život postihne asi každého. Zrušili mu jeho blogový účet na Babišdnes/iDnes.cz (blog stále existuje, asi mu tedy zamezili psát další články). Není divu – před volbami ujídá Babišovi politického chlebíčka. Nejvyšší nepolitik se chce nebezpečným islamistům postavit sám se svým ANOfertem, který jede jako dobře promazaný stroj. Populární islamofob je pouze nežádoucím pískem v soukolí. Proč by mu měl Babiš na svém serveru poskytovat mediální prostor…

Je nejvýše pravděpodobné, že brzy zruší účet i Marku Černochovi z Úsvitu, aby se necítil zahanbený a neměl dojem, že proti islámu nebojuje dostatečně tvrdě jako jeho entomologický kolega.

Jak to bude dál? A. Babiš si zřejmě zjistí, jakou má muž s příjmením zahradního náčiní podporu u lidí. Pokud shledá, že má podporu pouze virtuální, v online-světě, který nic neznamená, udělá z něj maskota některé ze svých firem a dál se o něj nebude zajímat.

Pokud ovšem zjistí, že má mezi lidem podporu větší než generálmanekýn Pavel u pravdoláskařů, pokusí se ho využít pro ANO. Po volbách by totiž šéf IvČRN mohl Babišovi dělat příhodnou stafáž u politicky těžko průchodných témat, např. co se týče dalšího zpřísnění dopravně-fašistických represí («Podívajte sa – Konvička to tak chce, a vy ste ho predsa volili! My to jenom zariaďujeme [zařizujeme], ÁNO?»).

V takovém případě budou Kohnvičkovi i nadále vycházet v MF DNES několikastránkové rozhovory o islámu a o ničem, avšak budou již doplněny peprnou «kontrarevoluční» poznámkou, na kterou koblihami otupený lid slyší, totiž že otištěné názory nevyjadřují stanovisko redakce, Andreje Babiše nebo tak podobně.

Tím A. Babiš maximalizuje Kohnvičkovo PR a zvýší obecné povědomí o dalším «nezávislém» nepolitikovi, který, poté, co bude úspěšně zvolen, bude «makat» pro dobro Agrofertu. Nezávislých nepolitiků totiž není nikdy dost, když chcete stát řídit jako firmu.

Aktualizováno 9. 2. 2016
A je to. Kohnvičkův blog zmizel, hlásí chybu 404.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Kohnvičkovi zrušili blog na iDnes. Co to znamená

  1. Gojim Mordowitz napsal:

    neagent Buresh nemohe zrusit ucet Cernochu, pac toto by byl racismus, a to by mu SS (Spravedlivi Slunickari), ac sami fasouni jak polena, asi nedovolili.
    Toto je politicky nepruchodne!
    mister Kohn&Cocovicka se na aplaus a korytko trese jak slepice na flus, to bude este cocka. treba je v planu z nej nejdiv udelat mucednika. tim dostane story grady. nejdriv milovnik, potom mucednik, za pravdu bojovnik. Pozlatit !!

VLOŽIT KOMENTÁŘ