Koš #1: Židovský stát baží po filmu českého Žida

KošČeský Žid natočil v ČR film o klasických židovských thematech (holocaust, neonacism, Arnošt Lustig). Nyní o jeho dílo projevili zájem Židé až ze Svaté Země. Čtěte více na: iDnes

Co je «Koš»?

V dnešní záplavě informací se podstatné zprávy často ztrácejí pod nánosy těch zhola zbytečných. V novém, přehledném pojetí internetového zpravodajství, jaké by mělo být v České republice mimochodem spuštěno jako vedlejší produkt «drobných» politických změn, tak už nebudou zprávám z českých luhů a hájů a z dalších přirozeně spřátelených zemí překážet záznamy týkající se Haiti, USA, Izraele, nebo třeba Nigérie – zkrátka zemí, s nimiž nás nepojí žádná pouta, kromě těch umělých a (kdysi) násilím vnucovaných. Tyto zprávy, v rámci přehlednosti, naleznou všichni zájemci nově na jednotném místě.

Aby se na tuto multikulturní výspu všechny ty cizokrajné zprávy vešly, protože jich nečeské tiskové agentury vydávají velkou spoustu, budou vždy zkráceny na nejvyšší možnou míru, aby bylo vždy patrno jen, který Nigerijec co, kde a za kolik jinému Nigerijci. Samozřejmě bude u této tresti přiložen odkaz na původní vlastizrádný zdroj, kde si čtenář bude moci přečíst zprávu v původním nezkráceném znění. Jak tuto kloaku, spravovanou automatickými roboty, v níž se mísí stovky netuzemských vůní a barev, nazvat?

Kde jinde byste našli takovou smíchaninu, než – v koši. Co víc, je to příhodně krátké, že to dovede vyslovit každý handicapovaný – i nehandicapovaný, ale o to utlačovanější. Ano, je to slovo jako stvořené pro Gay Pride! Podobné slovo – roš – prý zase znamená hebrejsky hlava. Kdo by ji nechtěl ponořit do koše, zašmátrat v něm a vytáhnout zprávu přesně na míru svému duhovému, cizozemskému zaměření? (No, Čech asi sotva.) Ano, Koš je tu proto, aby sloužil rozmanitosti! (Jeho provoz proto bude financován výhradně z fondů EU bez sebemenší české podpory.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ