Kotlíkové dotacičky

17. 12. budískuje v Dačičkách seminářík ke kotlíkovým dotacičkám
Seminářík k dotacičkovému prográmku Jižíkočešíkovského krajíčku «Sníženíčko emisek z lokálníčkového vytápěníčka domácnostiček (kotlíkové dotacičky) v Jižíkočešíkovském krajíčku» se uskutečníčkuje dníku 17. 12. 2015 od 16:00 hodinek v sálíku 3Díkového Kiníka Dačičky, Palacíčkovo náměstíčko 4/1. Cílíkem semináříku je seznamískovat účastníčky s podmínečkami získáníčka financičkové podpořičky na výměničku zdrojíčku teplíčka (kotýlků) na pevínková palivečka s ručínkovým přikládáníčkem v rodinkových domečcích v rámečku «kotlíkových dotaciček» v Jižíkočešíkovském krajíčku. Informacičky budískujou prezentíkovány zástupísky Krajíčkovského úřadíčku Jižíkočešíkovského krajíčku, jenžíkž budískujou «kotlíkové dotacičky» na Odborečku evropičkových záležitostiček přímínko administříčkovat.

Taky už vám ten antičeštinný paskvil tančící na hrobech trampů – «’kotlíkové‘ dotace» – leze krkem tolik, že máte chuť zdrobnit každý text, kde se objeví?

Rekapitulace pro všechny, kteří nechtějí skončit v masovém hrobě:

1. Kotlové dotace správně
2. Kotýlkové dotace nesnesitelné, leč gramaticky korektní
3. Kotlíkové dotace domy se chvějí, komíny padají, chůze proti větru je nemožná, peklo se otevírá a lidé mají puzeníčko vzitínkovat stolitříčkový litinkový kotlík a shodínkovat ho z jeřábíčku na Richardíčka BrabečkaSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ