Kreslíře v ČR nechceme

KvČRNZ odposlechnutého hovoru několika příznivců KvČRN (Kreslismus v ČR nechceme) na Národní třídě.

«Pohár trpělivosti přetekl, ty jejich ulepené tužky každého pohoršují.»

«Moje řeč, normální Češky se objedou bez tužek!»

IvČRNObrázek nemá žádnou přímou souvislost s rozhovorem

«Ano, a ta jejich trpělivost, kterou projevují během své výtvarné činnosti, je rovněž znepokojující. Určitě se za ní něco skrývá!»

«Já tuhle viděla několik malých kreslířů, jak křídou čmárají něco na chodníku, vypadalo to jako takový panák, ale pak do něj kreslili, jaké části a v jakém pořadí z něj odřežou. Ještě teď mi běhá mráz po zádech!»

«Přesně, včera jsem viděla jednoho strejce s tužkou za uchem. Když si představím, jak se na mne tohle sápe… :-/ :-(Sexuálně vztahovačná Kristina (pozor, klikatelné) Víte, můj přítel by pero do ruky nevzal. Od toho má koneckonců… wait for it, simtě :o)… mě a mého kamaráda gaye, se kterým občas všichni společně vyrazíme na Prague Pride. Wow! :-o Posledně jsem se tam líbala s Mariposou Čonkovou, fakt cute bitch, lepší než s naší dogou. ♡♡ Ježiš, začmárejte to někdo, ať si to nepřečte Kohn-Wütschka z ‘Kreslíře v ČR nechceme’! Že já jsem do tý jeho skupiny na fejsbuku vůbec kdy lezla! :(((»

«Neblbněte, všichni kreslíři přece nejsou zlí. Nenechte se manipulovat hysterickým Kohn-Wütschkou a myslete vlastní hlavou!»

«Snad nemyslíš ten rusáckej servr vlastnihlavou.ru, ty tužkofilní putinistko!»

A tak je to v ČR se vším.

Pro ty, kteří by nevěděli, co si o textu výše mají pomyslet, uvádím pro jistotu krátký doslov.
Plot je řešení. Ovšem jedině v součinnosti se silnou národní vládou, jednající s muslimskými představiteli vstřícně a přímo, a nikoli přes filtry Bruselu a Washingtonu s jejich úchylnými doktrínami a kvótami. (Maďarsko je na dobré cestě, ale kdoví, jak to zase dopadne; euroamerický multikulti sliz má dlouhé prsty.) «Islám v ČR nechceme» je fejsbukové nic, zavlečené k nám z Británie a certifikované na «1. stupeň košer», a tudíž ve věci boje bílé evropské kultury s případným islámským nájezdnictvím naprosto nepoužitelné a kompletně mimo.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Kreslíře v ČR nechceme

  1. ctenar napsal:

    Nevim zda Ondrej ztratil ci necetl muj email jemu ,ale je jiste zajimavy a ctenari by meli vedet jak vlada mrha penezi . Jednalo se o Usneseni vlady CR (podepsan Sobotka)o placeni milionu korun placeni za „studie “ krvave Madle . Jakoby nemela svych penez dost ,sedela v NASDAC rade a jak vime byla podilnikem v Telekomunikacich v Kosovu a velkou kamoskou smelinare s vnitrnostmi zabitych Srbu (nekterych prave pro ty vnitrnosti ) Neni jiz dost techto prizdisracskych praktic??

  2. pacifista napsal:

    ani zidonacky v cr nechceme !

VLOŽIT KOMENTÁŘ