☏ Kontakt

Své názory i zcela osobní vzkazy můžete:
1.) napsat do komentářů pod zcela libovolný článek; já už si to zrediguji. Nemějte, prosím, při svém psaní žádné obavy: nejprve si Váš komentář přečtu já a CIA; teprve poté – v případě, že nejde o soukromý vzkaz – jej zde uveřejním celému světu.

Nebo mi 2.) pošlete e-mail (pozpátku): zc(akčet)manzes(čánivaz)1e

Do třetice se se mnou můžete setkat ve svých snech.

Osobně bych Vám doporučil možnosti č. 1 a 3.Často kladené překážky

Co znamená CD89?
Jde o moji letitou přezdívku, v níž je zašifrováno, mimo jiné, moje příjmení (zkuste ta písmena vyslovit anglicky).


Jak souvisí CD89 a Český deník 89 / Česneková devoluce 89 / Celoplanetární destrukce 89 atd.?
Nijak zvlášť. Z mého osobního webu CD89.cz se jednoho dne, sám jsem se tomu podivil, stal politický občasník, hostovaný na stejné doméně CD89.cz. Od těch dob zde pod svým jménem zveřejňuji postřehy různých autorů – ale občas i své vlastní –, které se zamýšlejí nad vývojem a směřováním českého státu uprostřed jedovatého moře globální stejnovlády.


Milé BRAVO, pamatuji si Ondru jako fajn kluka, co pěkně kreslil. Po třiceti letech jsem našla na internetu jeho stránky, a nevěřím vlastním očím. Tolik nesmyslů, cynismu, politiky. Co mám dělat? Alžběta, 34
Milá Boženko, jestli si tě Ondra taky pamatuje jako fajn kluka, je možné, že při rozhovoru z očí do očí všechno, co napsal, popře, a pozve tvou dceru na pizzu. Do té doby si nehol nohy.

Autor


O. Sidor

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(23 hlasů, průměr: 3,70)

-


Loading ... Loading ...

23 komentářů u ☏ Kontakt

 1. Lenka Svobodová napsal:

  Milý Ondřeji!
  Máte pravdu, FM4 je jedinou alternativou k nudě v českém étéru. Jedinou slušnou stanicí je u nás Vltava, protože nabízí poměrně široké spektrum žánrů, a občas překvapí i Proglas, zvláště pokud vysílá Ondřej Krajtl.
  S pozdravem LS.

 2. Anonymní napsal:

  Zase jedny zbytecne stránky.

 3. OS napsal:

  Pro zbytečné komentáře jsou jako dělané.

 4. M.Čarek napsal:

  Dobry den,
  muzeme prevzit informace o rozhledne a jednu fotku do našeho zpravodajského newsletteru Turisticky tydenik a webu toulamese.cz s uvedenim zdroje a foto (predpokladam O.Sidor)?
  diky za odpověď, m.carek

 5. OS napsal:

  Dobrý den, samozřejmě; přesně jak píšete.

 6. Olaf napsal:

  Dobrý den,

  Ty seš mi ale výpotek…doufám, že se někdy setkáme…snad už nebudeš v takový křeči.

 7. OS napsal:

  Dobrý den,
  doufáme s Tebou, výtoku.

 8. iJew napsal:

  Vubec nechapu smysl Vasich divnych seznamu, zalozenych na Vasem subjektivnim pocitu,ale miluji zenu po Vasem boku. Chybi tam jmeno Novak a Dvorak:-). Uvidime se, zatim o mne snete, Lieber Herr Sidore!

 9. iJew napsal:

  Konkurujete snad televizi, komiksy a fotky s palenim lidi na hronade ….namisto knih? Co to?

 10. # napsal:

  SIDOR NENI CESKE PRIJMENI ANI TROCHU! JE PRECI ZIDOVSKE.

 11. iJew napsal:

  Iveta Bartosova: to ze zila s zenatym muzem je zname nekolikrat se rikalo ze se pokusila o sebevrazdu pamatuji si jak delala potize sve hospodyni. rozchod se stajdlem byl diky jeji nevere. meli by se veci uvadet na pravou miru ne delat z lidi mucedniky. je mi lito zbytecne zmareneho zivota cloveka ktery nakonec zustal sam bez pomoci se silencem. ale proc?????tot otazka

 12. Josef napsal:

  Vážený pane Sidore,
  mám jednu otázku. Jste Žid? Já ano! Co mám dělat? Moje mamka je židovka, otec je Žid.
  Co mám dělat?

 13. Ahmad napsal:

  Mohu se zeptat zda jste zid? jestlize ano, pak bych Vam zeptal par otazek.
  Dekuji.
  Ahmad

 14. R. napsal:

  Dobrý den. Nic osobního proti židům nemám. Mám i kamarády židy. Ovšem v poslední době si nelze nevšimnout, jak se židé hlavně médiích nadřazují, povyšují a drží pospolu. Ovládají všechny klíčové posty ve státní správě, samosprávě, politice apod.. Taky mne, jako nežida uráží a ponižuje, že se v ČR např. vyrábí třeba alkohol /slivovice/ košer, na kterou nesmí sahat nežid, aby ji „nepošpinil“. Vysíláno na ČT! Uráží mne to, jako nežida. Nepřipadám si jak méněcený nebo špinavý, když nejsem žid. V minulosti jsem se několikrát ucházel o vysoké manažerské pozice. Nebyl jsem vybrán, vybrtali žida, i když nesplňoval. Nebo výběr řídil žid a vybral si posluhovače. V žádném případě tímto příspěvkem nijak neurážím židy. A nepřeji jim nic zlého. R.

 15. Honza napsal:

  Tak tohle je tedy soda …

 16. infratopenář napsal:

  Pane Sidore, ty výpotky na tomto webu svědčí o vaší choré mysli. Když už píšete cancy o Krymu, tak si alespoň získejte podrobné informace a neopisujte z článků, které napsali podobní idioti jako vy. Píšu malé „v“, protože takový blb jako vy si velké „V“ nezaslouží.

 17. Dalal napsal:

  Svobodu Palestině!

 18. tojejedno-radeji napsal:

  Zdravim pane autore, vidim hodne veci velmi podobne jako Vy. Ale ..kaslete na to, to stado ovci si to nezaslouzi … proste nastane neco jako prirozena selekce … kaslete na to a uzijte si zivota dokud muzete, dokud jste zdravy a silny. dokud se o vas na novinkach nepise jako o teroristovi nebo dokud treba nesdilite garsonku s nejakym typickym ukrutnikem typu Dzochara. Vsechno je mozne a ty ovce za sebeobetovani nestoji. Navic je take realne mozne, ze nas je na planete opravdu hodne, ze to takhle dal nejde a nejak se to resit musi. No nic hclape, mejte se a drzte se.

 19. zpravystein napsal:

  Nejlepsi je ta fotka maleho Sidora

 20. Adolf Hitler napsal:

  Lada Dvorská zase onanuje.
  Doporučuji na to více chlastat, méně hulit.
  A to jsem prosím abstinent.
  A. H. 卐

 21. Anonymní napsal:

  Hele, ty seš ale sakra ošklivá rudá špína, onánku … tak dělat seznamy se ti zachtělo, bolševiku? Ještě že tak, aspoň se cítíš užitečný a neškodíš nějak doopravdy, jak to tvůj druh umí. S přáním brzkého vymření tobě i všem ostatním komunistům u nás, tvůj Lálá

 22. jenik napsal:

  Místo hospody web, soc. sítě, bloky a podobné žumpy. Velký rozdíl je v tom, že v hospodě jsou chytří ti co tam chodí, ale v síti kde kdo.
  Chybí tu kultura, čest vyjímkám. Upadá morálka a slušnost. Společnost je destruována. TV je taky hnůj. Násilí, vraždy a sem tam sex, skvělá výchova.

 23. Karl napsal:

  Smekám klobouk. Můj obdiv nejen redaktorovi, ale i všem bystrým. Proboha jsou všude a mají nás v hrsti!!! Proti svým zločinům využívají sofistikované způsoby obrany např. antisemitismus, demokracie, systém, volby, demonstrace, peníze, soudy atd. Mnohokrát Děkuji s velkým D budu sdílet

VLOŽIT KOMENTÁŘ