Lekce češtiny #1: Malá a velká písmena

Jednoho Černocha – zrzatého politika s nynějším příjmením Černoch, který by dnes všechny černochy nejraději poslal do plynu, aby pomstil své předky – píšeme vždy s velkým. Ano, černocha obecného, zástupce rasy, která se vyskytuje nejčastěji v Americe, ve fotbale, v Praze (například na Václavském náměstí nebo v obecenstvu Vladislavského sálu při udílení státních vyznamenání [viz video {28:30–28:55}]) a v Africe, píšeme naopak vždy s malým. Mnemotechnická pomůcka pro obzvláště bystré studentky: KOMPENZACE.
Žáci, dávejte pozor, jaké písmeno napíšete! Také je dobré nepsat sprostě, a to ani v prostředí Internetu. Internet přece není jenom pro černochy!

Když dva dělají (skoro) totéžMalá změna, velký rozdíl (klikněte pro školení BOZP na palmách)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Lekce češtiny #1: Malá a velká písmena

  1. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

    U nas se rika n-word ne neeger a stein se vyslovuje styn a slovo jew se neuziva alebrz ruzni antisemite a elementi uzivaji slovo zid jako nadavku specielene KKK Proto korektnosti k cistote jazyka mluveneho a i psaneho . Proto pouze F…u

  2. Ctu rad zpravy z domova napsal:

    Servit nebyl vul (byl to pouze profesor) ale take to bylo na kazdem h……u

VLOŽIT KOMENTÁŘ