Lituji diskutéry na iDnes

10. června 2015

Nenajdi rozdíl:

Nenajdi rozdíl

Kolik asi Američani těm figurantům platí? Zadarmo role předáků strašlivého spolku hrdlořezů ISIS™ (ISIS™ je registrovaná ochranná známka Democracy Group LLC, 6th Obongo Avenue, Washington DC, WA, USA) v jeho zářivě nasvícených videoklipech s umělým pozadím určitě nehrají. Bez nároku na odměnu píší svůj hýkavý spam pouze diskutéři na iDnes.

Podívejte se ještě jednou do tváře tohoto «mudžáhida». Sundat si ty nalepené vousy, řekli byste, že je to nějaký český politik nebo herec. Sotva lze v jeho albínské tváři spatřit rysy sluncem ošlehaného arabského válečníka. Nelze však vyloučit, že jeho tvář spatříme v příštím hollywoodském trháku o holokaustu.

Aktualizováno.
Pro Boha! Mnou v článku vymyšlená «Democracy Group LLC» opravdu existuje.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Lituji diskutéry na iDnes

 1. kleberstein napsal:

  Prokazano, kolega Strauss casto obvinovan (samozrejme antisemity) a ruznymi elementy pravicoveho ( halo pane Vandas??) zamereni nenavidejici tez LGBT transsexualy ,a jine druhy prava na sexuelni svobodu byl jiz opet osvobozen a zbaven falesneho narknutu z paseni (pimp) a podobnych falesnych narknuti . Samozrejme zpravu vydala propagacni stanice dabla Putina RT TV s jistou skodolibosti . Buhvi zda neni Putin take jako Adolf na doupu a na deti jak spravne odhalila zpravodajska sluzba Mosad bojujici za preziffsi My se nedame radsi to zbourame

 2. schlomo napsal:

  Strauss-Kahn busi na dvere a rika ,milacku otevri dvere, v obou rukou mam podnos s lahudkami a vinem .

 3. Ari avi napsal:

  Nejvetsi sexuolog v historii nejvyssiho puvodu Sikmund Freud vypravi priteli : Tuhle se mi zdalo ze spim s mladou holkou ,vzbudim se saham kolem sebe a nic . Onehda se mi zase zdalo, ze jsem se posral,rano saham kolem sebe a fakt ze jo

 4. Ari avi napsal:

  Opet neco co nas poskozuje. Jista Rachel Dolezalova ,puvodem z Ceskoslovenska se prohlasila za cernosku ,coz sokovalo jejiho bileho otce s matkou kteri popreli ze by kdy byli cerni (pouze financne). Rachel si tim ulehcila studium a dotace a zkousky ,neb cernosi maji jina kriteria na vse co je spojeno s nejakou praci ci cinnosti .Asi dle zakona z Israele kdy si Israel kdysi doplnil sve stavy (potreboval navysit muze schopne vojenske sluzby) privezenim cernochu z Etiopie i s ostepy . Bohuzel meli v hojnem meritku AIDS coz se v te dobe prakticky neznalo . Rachel tve osudy budeme sledovat se zajmem alebrz cernosi se znacne pohorsili z tohoto pro ne ponizujiciho vmesovani se do rasy !!! a doufame ze opet nevyhori nejaka ctvrt ci mesto .

 5. Kle'ba napsal:

  Ceske lidovky prinasi pravdive informace o Putinovi ktery jiz je uplne pusteny z retezu. (Putinovi tygři terorizují Čínu. Napadají farmy, vybíjejí kozy i drůbež)Nejenze je jiste podivny ve vsech smerech ale do konce posila drave selmy do Ciny ,ctete pravdu v Ceskych lidovkach,jsou tam i zajimave informace o tom jak Nagyova castovala predsedu vlady Necase nazvem“ ty vole “ a jinak .

 6. Mellisa Harris napsal:

  A proc by nemohla byti Dolezalova Rachel cerna?? Dnes je preci svoboda . Bruce je taky pekna petasedesatka ,tak co .

 7. Mellisa Harris napsal:

VLOŽIT KOMENTÁŘ