Lstivá Kroměřížská výzva hledá izraelského krále země české

Více než 500 let trvající soužití Židů a ostatních obyvatel Kroměříže bylo tragicky ukončeno německou okupací. Židé byli nejprve zbaveni svých práv a později deportováni nejprve do Terezína, odtud později do vyhlazovacích táborů. Pouze hrstka Židů přežila válku. Někteří z Židů se po osvobození v roce 1945 vrátili do Kroměříže, aby obnovili náboženskou obec. Tato však zcela zaniká v roce 1970. Tímto datem končí historie židovské obce v Kroměříži. (Wikipedia)

Nyní je tu Kroměřížská výzva. Pod tímto zvláštním názvem, parazitujícím na jméně dřívější Holešovské výzvy (z Holešova je to do Kroměříže 15 km), se s garancí Michaela Kocába šikují příznivci Velkého Izraele. Pod tradiční petici už zase někdo opsal jména z památníku Jad Vašem…

Blažek, Blažíček, Brothánková, Hlaváček. Kohout, Kodíček, Krajewski, Poláček. Reinisch, Šmíd, Weinberger, Witassek. Jsou tam všichni, od Tydlitátové přes MacDonagh-Pajerovou až po Hřebejka.

Hlavním cílem Kroměřížské výzvy je nalézt kandidáta pro prezidentské volby v roce 2018, a současně otravovat vzduch nynějšímu prezidentovi Miloši Zemanovi, kterého signatáři nepovažují za svého prezidenta, neboť není dostatečně ospalý.

20 ze 20 kandidátů, které signatáři Kroměřížské výzvy postrkují ke kandidatuře na prezidenta (namátkou Tomáš Halík, Jan Sokol, Hana Marvanová, Michael Žantovský, Michal Horáček, Marek Eben – seznam se jenom hemží jmény letitých pravdoláskových «autorit»), se jakousi zvláštní náhodou netají obdivem k Izraeli, a naopak antipatiemi k lidskému složení České republiky, které je v jejich očích z 90 % tupou, «nahnědlou» a «xenofobní» hmotou, s níž není radno ztrácet čas.

Potíž je v tom, že tito kandidáti, na rozdíl od Ing. Miloše Zemana, s nímž bezpochyby sdílejí absurdní odevzdanost 2000 km vzdálenému státu, kromě rozjímání nad oběťmi války a unavených výzev za další tvůrčí činy ve jménu pravdolásky již vesměs nejsou schopni občanovi nabídnout nic jiného.

Holešovská výzva usilovala o uzákonění referenda a zastavení mamonských «církevních» restitucí. Od občanů podepsaných pod výzvou sousedního města lze paradoxně očekávat pravý opak: ve většině případů jde o bytostné odpůrce všelidového hlasování a příznivce násilných přesunů majetku do rukou další (kolikáté už) domněle privilegované skupiny obyvatel.

Jde tak o další typický případ matení občanů, kdy režimní «elity» parazitují na názvu dřívější iniciativy zdola. Podobná situace nastala před devíti lety při jednání o radaru NATO v Brdech. Vznikla tehdy občanská iniciativa Ne radaru, kterou se záhy snažili přehlušit režimní poskoci kolem lobbisty Tomáš Klvani svým matoucím projektem Ne raketám. Dále jmenujme iniciativu nespokojených občanů ProAlt, vzápětí pronásledovanou utvořeným spolkem režimních trubadúrů ProtiAlt.

Holešovská výzva navíc v jeden okamžik pod heslem «stydím se za svého prezidenta» požadovala demisi Václava Klause. I to bude zřejmě důvod, proč se k ní iniciativa Michaela Kocába snaží připodobnit svým názvem, větříc hlasy od antiklausovců – neboť Zeman je v podstatě lidovější Klaus (a tím hůř).

Je smutné, že vlastnosti jako lstivost, klamství, matení a tupení davu byly v minulosti přisuzovány Židům. Je velmi smutné, že iniciátoři a příznivci nejapné Kroměřížské výzvy se k nim hrdě hlásí, parazitujíce na jméně Holešovské výzvy.

Čta seznam signatářů, člověk si nicméně může alsepoň učinit vlastní názor, jaký vliv na českou politiku, ztělesněnou v osobě prezidenta, by měli mít lidé jménem Ruben Aram Ter-Akopow nebo Ingeborg Radok Žádná.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(6 hlasů, průměr: 4,33)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Lstivá Kroměřížská výzva hledá izraelského krále země české

 1. JazzBoo napsal:

  Kandidátka protinárodní fronty czechijského chazariátu je již známá…
  …teď aby se poprvé v historii zmohlo postavit alespoň jednoho protikandidáta i stádotvorné české gojimstvo.

 2. r.m. napsal:

  Bývalá Petrova partnerka a proděkanka HAMU Ingeborg Radok Žádná (50) za sebe a své dva syny Mikuláše (23) a Haštala (17) poslala smuteční věnec ze slámy a slunečnic.
  proděkanka pro mezinárodní vztahy a uměleckou činnost
  PhDr. Ingeborg Radok Žádná
  tel.: 234 244 106
  ingeborg.radokzadna@hamu.cz
  není nic snadnějšího než se paní Ingeborg zeptat.

  (Mnohačetné potraty před komisí
  Mezitím měl Hapka několik milenek, které postupně přiváděl do jiného stavu a pak s nimi chodil před potratovou komisi. „V jednom roce se mu na Praze 1 sešlo dokonce tolik potratů, že mu bylo žinantní se znovu objevit před potratovou komisí, takže za sebe poslal náhradníka, svého přítele,“ píše se v jeho knize. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/288041/petr-hapka-a-jeho-zeny-dve-si-vzal-pet-oplodnil-mnoho-jich-poslal-na-potrat-a-v-posteli-mel-nespocet-milenek.html )
  takový génius a neznal antikoncepci?)))

 3. Ruben Aram Ter-Akopow napsal:

  Jen tupec může posuzovat člověka dle jména. Co ovšem jiného, než tupectví, očekávat od obyčejných antisemitů. Nesouhlas s někým, kdo je náhodou Žid, no jo, za vše mohou Židé. To už tady bylo a dostalo to na prdel. Vždy když si někdo bude příliž jistý svým chytráctvím, tak nakonec dostane na prdel ;)

VLOŽIT KOMENTÁŘ