Martolf Konvler

Tw Cen MTKdy jste poprvé spatřili font Tw Cen MT Bold, který používají pro svůj agitprop Islám v ČR nechceme a Czech Defence League (stejně jako ho – jaká náhoda! – používají i zcela shodně vulgárně protiislámské American Defence League a English Defence League)? Nějaký šábes už to bude, že? Já asi před osmnácti lety. Přijde den, kdy to bude chtít originálnější písmo. IvČRN a Jewish, pardon, Czech Defence League asi za chvíli, v rámci přesnějšího zacílení své kampaně, přejdou na hebrejštinu; tam moc na výběr není.

Zato pěkných evropských fontů je celá řada. Třeba Berlin Sans FB – pokud z něj tedy v Penny Marketu neudělají polystyrenový nápis Mražené výrobky, jako v mém městě (ano, je to Berlín) –, spousta Frakturů, německá gotika…

Malé porovnání několika druhů písem přináším na dalším žertovném obrázku, věnovaném Martinu Kohn-Vičkovi a jeho hnutí Předkožku/Islám v ČR nechceme. Co si budeme namlouvat, ten Tw Cen se tam vyloženě ztrácí…

Martolf Konvler: nácek nebo JudeA je vymalováno. Inspirace Mein Kampfem čistě (ne)náhodná

Obrázek je mimochodem reakcí na intimní zpověď jednoho islamoborce o hledání sebe sama: «Nácek nebo Jude, kdo se v tom má vyznat».

Aktualizováno.
2015-03-25: Tato stránka aktuálně čelí náletu IvČuRáNků. Radši odříkám modlitbu: Není boha kromě Dawkinse a Kohnvička s Pešyňským jsou jeho prorok!
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(13 hlasů, průměr: 2,54)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ