Masarykova opisovací univerzita

Veš MUňka, lidově filckaMaximální zbytečnost. Antipráce. Spam. Jakési bezvýznamné litanie. Vrchol parasitismu. Takové příměry člověka napadají, když čte bakalářské práce. Čili cosi, co v 99 % případů sestává z naprosto nesmyslného pitvání vstupního korpusu dat (který jediný má, na rozdíl od bakalářské práce, nějakou hodnotu), aby se to dobelhalo k jakémusi zbytečnému, stokrát už dříve omletému závěru, nastíněného titulkem.

Studenti Masarykovy university jsou strašeni hrozivým algoritmem, který spočte procentuální shodu s dřívější bakalářkou, kvůli níž nemusejí svou práci obhájit. Ale potom už se to [nad pivem / v čajovně] s vedoucím práce nějak doladí, a další [zbytečný absolvent / zbytečná absolventka] sociálních studií, která po padesáté druhé recykluje bakalářskou práci z roku 1999, chodí s diplomem po světě.

Hledám Peroutkův článek Hitler je gentleman, a natrefím na vysokoškolský plagiarismus.
Ctěný čtenář nechť ráčí porovnat: práce Moniky Findorákové (2005, anotační stránka zde), práce Kristýny Maletové (2015, anotační stránka zde). Oba traktáty byly vytvořeny pod vedením PhDr. Pavla Večeři, Ph.D., což bude patrně ten důvod, proč práce z roku 2005 byla pro jistotu vyňata z archivu «Prací na příbuzné téma», kde bychom ji za normálních okolností nalezli, bok po boku o deset let novějšího kompilátu.

Kladu si otázku, kolik energie, času, financí i lidských zdrojů by bylo ušetřeno například na výzkum léčby zhoubných nemocí, kdyby všechny bakalářské práce derivoval z původní práce, vytvořené ještě člověkem, počítačový program.

Opsaná bakalářkaStejné téma, stejný vedoucí práce, stejné obraty, stejný závěr: práce byla úspěšně obhájenaSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Masarykova opisovací univerzita

  1. kleberstein shmoa zpravodaj pro velky israel-kokota napsal:

    Co je to proti vecnosti a nasi velke ucenosti .Dnes pritel Obaba navrhl do soudu nejvyssiho opet bratra- Garlanda . Znamena to tedy ze se po nekolika recnickych obratech opozicniku v senatu staneme vetsinou v poctu 9 soudcu a soudit se bude dle zakonu navrzenych u nas doma v Zemi nejhumannejsi a vzor to pro svet celicky . Je take znamo ze diky nasi nadmerne inteligenci posilame do skol pravnickych 60% posluchacu . V porovnani ze je nas jen 1.8 % obyvatel juesej je to znacny uspech intelektu nasi nadrazene rasy. Jiz davno nas Drahy bratr Sharon zesnuly pravil; „my zide kontrolujeme Americu a Americane to vedi “ Jak moudry muz to byl a jak proziravy. Pro slzy nemohu dokoncit dnes cele myslenkove veledilo ,snad po sabesu.

VLOŽIT KOMENTÁŘ