Média šíří falešné zprávy o úmrtnosti v ČR

žiDnes tvrdí: «Počet úmrtí v Česku meziročně výrazně vzrostl. V roce 2015 zemřelo 111 173 lidí, což je zhruba o 5 500 víc než v roce předchozím a nejvíc od roku 2003. Přestože je počet zemřelých v roce 2015 výrazně vyšší než v předchozích letech, stále je číslo optimistické oproti údajům z minulého století. V roce 1980 zemřelo 136 tisíc lidí a v roce 1990 129 tisíc.»

Řeči o optimistických číslech jsou blbé kydy. Ptydepem svazáků s patentem na pravdu a vůlí k totalitním represím: «hoax» či «fake news».

Z dat na internetu se mi podařilo vysoustružit níže uvedenou tabulku. Musel jsem se pro těch pár čísílek samozřejmě brodit žumpou statistických výkalů: již tradičním plácáním se po ramenou z nízké «kojenecké úmrtnosti» (absurdně zbytečný údaj, ovšem už asi padesát let ji nějakou náhodou máme nejnižší ve vesmíru), zamlžováním celkových dat (kdy data o úmrtnosti byla třeba uváděna pouze pro Středočeský kraj či jinou výkladní skříň lékařské péče atd.); do toho mne Google obšťastňoval články o karcinomech všech lidských žláz.

ČR: Úmrtnost 1970–2020

Ti strašliví komunisti! V roce 1980 nechali zemřít 136 tisíc lidí – a jako by to nestačilo, 154 tisíc malých závistivých xenofobních fašistických vrahů přivedli na svět! Fuj, odporné! Ti ohavní rusáčtí poslové smrti! A je také jistě velmi optimistické, že v roce 2015 zemřelo více lidí, než se jich narodilo – na rozdíl od roku 1990, kdy to bylo přesně naopak.

Nic než mediální m*dky.

Z tabulky je mimochodem krásně patrné prvotní nadšení ze sametového předání moci – v roce 2000 už všichni jenom nakupovali zelené banány i salámy a na plození dětí neměli čas. Kolem roku 2010 hromadně odrodily «Husákovy děti», armáda lidí narozených v 80. letech, a od té doby probíhá depopulace, ani dovoz imigrantů neúčinkuje. Musíme jich přijmout víc – a ještě víc!

Což nám jistě média budou připomínat dnes a denně «pěveckými» soutěžemi v TV, vymývajícími mozky dětem, ve kterých už dnes vystupuje půlka negrů a všemožných hybridů, ale jistě i podobnými překroucenými statistikami, indikujícími smrt a válku, které nám ovšem budou s fanfárami předkládat jako důkaz pokroku a sladkého života.

Jak vidno, Centrum proti multikulturní a válečné propagandě při Národní demokracii (CMVP_ND) ještě budeme sakra potřebovat, aby pravda mohla vítězit nad lží a statistiky.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Média šíří falešné zprávy o úmrtnosti v ČR

 1. Joseph Mengele napsal:

  To je zase nějaký zvrhlý experiment, ne?

 2. r.m. napsal:

  Přeci nebude zdejší podivné politicky nespolehlivé etnikum blokovat území s hlavním městem Druhý Jeruzalém, dříve jakousi Prahou. Informace, či des/informace (rozhodne pouze budoucnost) o tom šíří podivný titul První zprávy:
  „Praha. Nový Jeruzalém? Česká republika je ochotna přijmout až milion Židů prchajících z Izraele před hrůzami (nejspíše jaderné) války s Íránem. Podobný příslib měl učinit ministr zahraničí Karel Schwarzenberg, který nedávno pobýval v Izraeli nezvykle dlouhé čtyři dny.“
  Viz http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/sloupky/praha–novy-jeruzalem/

  Co bude pak s Pepíky a Mařenkami? Inu čo s takými domorodcami.

  P.S. Od diagnostikování rakoviny se řadový občan k léčbě dostane až po několika měsících. Kdo prudí, má naději se k zásahu dostat po měsíci. Ale k jakému…
  Kamarádka prudila. A stejně než se dostala k operaci, prožral se jí malý nádorek ve tváři skrz na skrz. Zemřela po třech letech trápení ve 40 letech.
  Mezi tím jí na Bulovce špatně zaostřené záření splálilo kloub sanice a rmili jí hadičkou, pak sondou. Pak se rozpadla kost dolní čelisti. A ve finále se onjevil nový nádor jiného typu vyvolaný zářením. Čím dál víc lidí se léčky ani nedožije…jako v současném Švédsku jak napsal mladý Pallas v dubnu 2015.
  …sledujte infarkty mezi 50 a 55 lety, některé nejmenované vdechované malilinkaté částice se usazují na povrchu věnčitých tepen.

  P.P.S. – Herzliya 2011 : conference on Israel´s national security
  http://www.herzliyaconference.org/_Uploads/dbsAttachedFiles/3197AgendaE(1).pdf
  Shared Strategic Challenges: Panel of Defense Ministers’: Hon. Dr. Alexandr Vondra, Senator, Minister of Defense, Czech Republic

 3. Judel Afterduft napsal:

  Mno, a z těch narozených gojů je stále více mischung švartsů všeho druhu. Šlape to jak hodiny! Ó Adonaj!

VLOŽIT KOMENTÁŘ