Obhájci migrantů: „Nebýt rakoviny, v ČR by nevzniklo protonové centrum“

Vietnamský stánekExistuje určitá skupina lidí, která dokolečka prohlašuje, že nebýt «cizích vlivů», v České republice bychom stále lezli po stromech. To je asi stejně drzé, jako hlásat «Nebýt rakoviny, v České republice by nevzniklo protonové centrum.»

«Co bychom si dnes počali například bez vietnamských a ukrajinských přistěhovalců? Spousta věcí by bez nich přestala fungovat. Dneska už je i Česko závislé na přistěhovalcích, přestože jich má relativně málo,» hází unavenými frázemi jako svou černou patkou Jan Sokol, věčný havlistický filosof a «autorita».

Představme si na okamžik, že věta «Co bychom si dnes počali například bez vietnamských a ukrajinských přistěhovalců?» je soudná a legitimní otázka. V takovém případě na ni ihned najdeme odpověď. Bez vietnamských a ukrajinských imigrantů bychom se obešli podobně jako se obejdeme bez kečupu v kakau.

Ano, bylo by možná na našich náměstích méně pouťových krámků smrdících ftaláty. Méně velkopěstíren marihuany za městem. Možná by také nebyl, kdo by míchal omítky a stavěl domy, které se za pět let rozpadnou. Což by pár lidem v Praze zřejmě vadilo, soudě z jejich frázovitého kňučení o nezbytnosti cizích živlů v ČR. Celá ostatní republika by si však s úlevou vydechla.

Vlastizrádci nám vnucují stav, kdy je to tu samý cizinec, prohlašují jej za standard, a s neomarxistickou brožurkou v ruce se snaží vybourat tradiční pilíře české společnosti a nahradit je vetchou báchorkou o multikulturní bratrské pomoci, bez níž bychom se prý neobešli.

Musí dobře vědět, že z republiky potáhnou zcela svorně a společně se všemi zbytečnými imigranty, což jim křiví ústa do té směšné křeče chrlící automatická hesla.
Hezké Vánoce všem lidem dobré vůle.

Co bychom si dnes počali například bez vietnamských a ukrajinských přistěhovalců? Spousta věcí by bez nich přestala fungovat. Dneska už je i Česko závislé na přistěhovalcích, přestože jich má relativně málo.Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-profesorem-sokolem-dzv-/domaci.aspx?c=A151220_144131_domaci_ztSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Obhájci migrantů: „Nebýt rakoviny, v ČR by nevzniklo protonové centrum“

  1. zde sestra Tydlidatova + Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

    Zdravime vsechny neverce naseho boha Satana a verime ze konvertujete ihned po Novem roce v Nasi viru jedinou tu spravnou .Zavrhnete vase kultovni nabozenstvi zradce a satana Jezise jehoz Pilat zlikvidoval na nasi primluvu. Hezky Sabes prejeme + Chanuku a dalsi svatky naseho naroda . Tanceni muzu kazde pondeli, zeny za prosteradlem pletou a pecou micvaly Schlalalaschlala

  2. Halik napsal:

    Pratele ja za trest musel slouzit msi ,ale v duchu jsem dabla zdravil a na vas sestro s bratrem vzpominal .Pozdrav Bibimu nasemu to vudci a spasiteli .

  3. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

    At mne stoji ve dne v noci svaty dabel pri pomoci v poklopci . Objednal jsem si nove kalhoty ,je to zcela nova moda Transsexualu, cervene strevicky c 15 a kalhoty(nohavice od kolen dolu) visici na vlasci ci provazku . Jmenuji se “ koukni“ a nosi se k prsiplasti -sustaku „hoboj“ Take jsem se dozvedela ze teple lesbian citici se muzi se spravne jmenuji Transsister ,tato zprava byla upresnena Trans bratrem v poradu Dr.Ocasnik na zdvorily dotaz vedouciho diskuse jak se deli nazvy dle jednotlivych kategorii vyspelosti homo trans lesb animals deti slepice a ruzne jine svobodomyslne kategorie nasi vyspele spolecnosti . S pozdravem vice pice republice a ted kdyz mame ocelove ptaky zdravi Shmo-shmo

VLOŽIT KOMENTÁŘ