#MiloušToo

Slavný Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu prý zahájil stíhání Milouše Jakeše a Lubomíra Štrougala, informují méé-dia.

Neuvěřitelných třicet let po pádu tzv. minulého režimu jsou stíháni za něco, co vzniklo nezávisle na nich, dvacet až třicet let před tím, než se dostali k moci, sice za československou část Železné opony. Konkrétně za to, že zde, jako všude jinde ve světě, pohraničníci používali zbraně a dráty tekl proud.

Za těch bezmála třicet let nezabavila policie Štrougalovi jedinou knihu, kterou o minulosti napsal, natož aby ho přinutila vzdát se publikatelské činnosti. Milouše Jakeše za třicet let nikdo neodvedl z prvomájové demonstrace, aby podal vysvětlení, jak to tenkrát myslel s tím pěstováním bojlerů. Nikdy nic. Až teď si nějaká (ne)ziskovka vzpomněla. MeToo hadr.

Dosahují-li osoby zainteresované v tomto ostudném procesu alespoň částečné mentální vyspělosti, stíhání bezodkladně zastaví, nebo skočí pod vlak.

Od našeho prezidenta už dávno nikdo nic neočekává. Zejména ne to, že by se slovem, perem či aspoň obrazem na své barrandovské výspě postavil proti tomuto absurdnímu stíhání, čímž by dokázal, že není stejný primitiv jako jeho osnovatelé.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ