Ministerstvo financí bude blokovat weby oponující americké a izraelské výjimečnosti

Jste toho názoru, že česká ekonomika by se měla vzmáhat především sama, živena naším zemědělstvím bez jedovatých amerických přísad vzešlých z Vietnamské války? Jste přesvědčeni, že do českých kancelářích patří český software, který nešmíruje Čechy pro potřeby Spojených států a jejich pouštní deponie na Středním východě?
Ctíte zásadu, že český trh by měl stavět na tuzemských řešeních, pak na germánských a ruských, pak evropských, a teprve jsou-li vyčerpány všechny možnosti, je-li to neúměrně výhodné a pro ČR jednostranně prospěšné, nebo neexistuje-li alternativa, smí být použita řešení vzešlá z cizokrajných zemí, např. i z USA?

Máme pro vás špatnou zprávu. Podle nejnovějších informací, které k nám nesměle prosakují, bude hlavní složkou Babišovy internetové cenzury (maskované úsměvně jako opatření proti pololegálnímu, daně neplatícímu hazardu) seznam webových stránek pochybujících o nutnosti uplatnění amerických či izraelských výrobků a technologických řešení v české ekonomice. Tj. cenzura (nejen) vašeho svrchovaného názoru.

Nevíme přesně proč, ale česká vláda je od listopadu 1989 v úzkém sepětí s vládou americkou a izraelskou, což neváhá zdůrazňovat při každé sebemenší příležitosti všemožnými společnými setkáními upomínajícimi na hrůzy holokaustu, Pearl Harboru či na nutnost vzájemné ekonomické a politické spolupráce na věčné časy a nikdy jinak.

Toto nezdravé prostředí porodilo nynějšího magnáta, Ing. Andreje Babiše, a tak není divu, že tento v nastoupeném trendu pokračuje, a co více, máme nejhlubší argumenty domnívat se, že z vděčnosti – ale spíše z pouhého oportunismu – tento trend ještě zpřísní pořádným utažením šroubů, aby z ČR učinil již ne 100procentní, ale 150procentní vazalskou kolonii Spojených států a jejich orientální laboratoře.
(Neboť když jde o vlastizradu, je i 100 % málo, jak jsme se přesvědčili nedávno v rakouské prezidentské volbě.)

Jakákoli stránka pochybující o nutnosti nasazení amerického či izraelského řešení, či vyvracející českou polistopadovou teorii americké výjimečnosti, má být napříště zadupána do země. Přesněji řečeno: nesmí se dostat na displej uživatele.

Andrej Babiš tím chce zřejmě plnit jakési zcela přemrštěné požadavky americko-izraelských obchodních komor, odkývaných našimi volenými zástupci.

Ač se hovoří o odluce církve od státu, židovská církev má v české vládě paradoxně jeden z nejsilnějších hlasů. Jak by ne, když mnozí poslanci jsou jejími aktivními členy. Něco se muselo změnit, když pražské Židovské obci ve své nedávné (17. 5.) výroční zprávě stálo za to zmínit nešvar bojkotu izraelského zboží, který se prý konečně rozmáhá i v české kotlině.

Pouze pár dní na to (22. 5.) odjel premiér se sedmi členy české vlády na «mezivládní konzultaci o rozvoji obchodní spolupráce, výzkumu i bezpečnosti» do Izraele, kde se bavil i se samotným prezidentem židovského státu.

A 26. 5. bude česká vláda jednat o Babišově cenzurním balíku. Nenechme se mýlit – tak jako slovo «církevní» pomohlo zakrýt a protlačit zcela nekřesťanské násilné přesuny majetku, drancování a možnost zřizovat ubytovny pro migranty v kostelech, tak mantra «proti hazardu» zakryje a protlačí mocný cenzurní nástroj, kterým bude možno v budoucnosti potlačit všechny online informace, které nebudou po chuti česko-americké či česko-izraelské obchodní komoře.

Vezměme si takovou pražskou Židovskou obec. Ta je v podstatě nezisková, dotována americkými granty – a jak dělá o antisemitismu! I běžný sousedský spor o nevytřenou podlahu stává se v očích Židovské obce aktem protižidovské štvanice, pokud jeden z aktérů má náhodou prokazatelně židovské předky či utěrku (třebaže to ani sám netuší).

Zde přitom jde o těžké peníze. Kdoví, možná to bude tak, že napíšete-li slovo «USA», «Amerika», «Američan», «Izrael» či «židovský» a nebudete mít povolenku Babišova ministerstva, váš web bude automaticky zablokován a ke čtenáři se nedostane.

Jakákoli i oprávněná kritika dvou zemí, které bezmála třicet let vodí český stát jako svou loutku, se s Babišovým cenzurním balíkem vhodně schová za «ohrožení ekonomického zájmu země», čímž tato může být neprodleně umlčena a nikdo nad tím ani nezívne, neboť dostupnost Coca Coly je mu, tupému konzumentovi koblih, nadevše.

Nechme se překvapit. Zatím se však vše jeví možná až příliš průhledně a nepřekvapivě.
Což ty věci znalé docela děsí.

Aktualizováno.
Babišův «protihazardní» cenzurní balík je ve skutečnosti samozřejmě bytostně prohazardní. Miroslave Kalousku, blahopřejeme. Máš skvělého nástupce.

Aktualizováno.
Schváleno.

Aktualizováno.
Ano, jak jinak…

«Ministerstvo financí v rámci zmiňovaného správního řízení vydá rozhodnutí, jímž určí, že předmětná stránka je provozována v rozporu s tímto zákonem, tj. bez řádného povolení, a umístí pak tuto stránku na seznam internetových stránek s nepovolenými internetovými hrami (tzv. «blacklist»). Seznam je veden v elektronické podobě způsobem umožňující dálkový a nepřetržitý přístup. Poskytovatelé připojení k internetu si tak budou vědomi nezákonnosti přenosu informací prostřednictvím takto uveřejněných odkazů. V daném případě tak vzniká jakási modifikovaná odpovědnost poskytovatele připojení k internetu. Tuto odpovědnost však nelze chápat ve smyslu odpovědnosti za porušení tohoto zákona pro nezákonné provozování hazardní hry, ale ve smyslu modifikované odpovědnosti, v rámci které je poskytovatel internetového připojení odpovědný za IP porušení z důvodu jeho přičinění na protiprávním stavu, jehož si je vědom a jakkoliv nebrání v opakování porušování, ačkoliv je schopen tak učinit.»Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Ministerstvo financí bude blokovat weby oponující americké a izraelské výjimečnosti

 1. Mosche Seemann napsal:

  Takový bolševismus, to je i na mě moc ! Passy !! Jebat !!!

 2. ctu rad napsal:

  Vedi co cini ,staci se divat na pruzkumy obyvatel na ekonomickych universitach ci pravnich . “ Skolacky “ a skolaci vedi vse o chlastu a sexu ale absolutne nic vic ovsem tyto odpovedi se musi videt a slyset to nema obdoby takova, stupidita. Dnes je dulezite trotlum nacpat do hlav ze shemal je vlastne zenska jen ma ocas ale to je tim ze se spatne narodilalo . Trumpem a Hillarii bavi tupe mozky a to je ten ucel. Putin je preci ten nejaky zlocinec ze Sibire nebo tam nekde a pod.Nyni bavi spolecnost hajzly a sprchami jestli spolecne a nebo spolecne jen pro perverty a nebo perverti +normalni proste hnus to vubec poslouchat . A to vse prosim stacili za 4 roky kdy zrusili „don,t ask don,t tell“ taky charakterni doktrinou pro blbce od Kurby vykoureneho. Oni si to vyskouseli a ted to praktikuji v praxi. Vzdy je to 50/50 a tak ten zbytek potrebneho % ci hlasu se lehce dokoupi a je to ta democracie . Vzdyt jste si to zvolili,a kdyz to neprojde tak se jede referendum znovu a znovu az je to tak jak si to Hansove a Brzezinski preji. Nezavidim mladym ten 1984 psany v 1948 se naplnuje ,ale kdo vi ,nekdy se to vymkne z kontroly a nestaci se utikat zase.

 3. Yisrael Beitenu napsal:

  At zije tepla spolecnost „shuva“ Nejsou to krasaffci??A ta krasna abeceda .
  http://www.inn.co.il/

VLOŽIT KOMENTÁŘ