Míšenec Roth si plete dva Ondřeje

Rudý KubaTuhle se mi dostal do ruky časopis Květy, a co v něm nevidím – sloupek Ondřeje Mrázka, uvedený profilovou fotografií zcela shodnou s tou na jeho blogu, jejž občas čtu. Jak je ten český mediální svět malý…

Ovšem když jsem zase jednou náhodou rozklikl diskusi pod článkem mého bloggerského jmenovce, nestačil jsem se divit. Jakub Roth, jeden z typických představitelů ustálené sekce obzvláště jednoduchých žvanilů, která je na iDnes.cz zastoupena v několikanásobné převaze, pročež jsou diskuse vždy tak veselé, si Ondřeje Mrázka evidentně spletl se mnou.

Neboť elegantní rudohnědý banner (viz ZDE) propagující Národní demokracii jsem před senátními volbami 2014 vyvěsil na svůj bývalý židnesácký blog právě já, a nikoli Ondřej Mrázek, jak se mylně domnívá «mischung slovanských, germánských, židovských a keltských genů, a odpůrce komunistů, nacistů a fašistů» (jestli toto není přiznání schizofrenie, tak nevím).

Mischung? Spíš mischling a mešuge. Každopádně je ta Rothova tetkovská «argumentace» k popukání, ostatně jako celá diskuse na iDnes.cz s jejími Rothy, Wolprechty, Schnebergery, Kroupy, Šindlauery a dalšími patetiky na plný úvazek.

Roth

Na inkvizici není nikdy pozdě. «Proč tedy zveřejňujete stejné názory, podpořené stejnými formulacemi, jako Giordano Bruno?»Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Míšenec Roth si plete dva Ondřeje

 1. Kle'ba napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=r-8KV
  https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE&feature=youtu.be
  Je dobre videt do hlavy lidem kteri tahaji ty nitky ,gurus aco nas ceka

 2. r.m. napsal:

  Jácobek nepracuje sám, školených blbů je dostatek)))
  Pan Jan Ziegler společně s dalším „atletem“ panem Jakubem Rothem produkuje téměř výhradně pouze protiruské, případně současně anti-levicové články a vychvaluje do nebes vše americké, naivně si myslíce, že dnešní americký systém má něco společného se skutečnou pravicí, nebo dokonce s demokracií.
  http://svobodnenoviny.eu/pan-ziegler-zase-blouznil-pratele-ruska-v-ceske-republice-pry-vlastne-neexistuji/#more-38659

VLOŽIT KOMENTÁŘ