Multikulti Sněhurka anebo Bledé holčičky, mějte děti s černochy, vzkazuje vám hodný pan Donutil v žoldu marxistů z ČT


Podivný příběh o bílé odpadlici. Aspoň že ta socdemácky oranžová hvězda je neutrálně sedmicípá…

Je zbytečné se rozčilovat. Je evidentní, že je to záležitost poptávky a nabídky. Je nadmíru jasné, že dnešní «nezávislou» veřejnoprávní a komerční televizi sledují – tedy konzumují – zejména děti bezvýhradných příjemců takzvané západní (multi)kultury, dále děti cikánské, vietnamské (pokud zrovna nepomáhají tátovi ve skleníku) a potomků přeživších holokaustu (jak patrno z bohaté nabídky programů, variujících téma šoa na všechny způsoby), jakož i děti úřednické «inteligence» a nomenklatury, pro niž je sledování ČT24 otázkou života a smrti. Vsaďte se, že ti malí usmrkanci vypadají všichni stejně.

Proto dnes ostatně mají všechny princezny v českých pohádkách vietnamské, orientální či negroidní rysy, protože jejich postavy jednoduše musejí vizuálně kopírovat složení průměrné pražské ulice přetékající černochy a smíšenými česko-vietnamskými páry. Jsme ve válce za vznik unifikované nenávistiprosté hnědé rasy.

Ale nezlobme se na naše umělce. Oni vlastně jenom dohánějí to, co nestihli v 60. či 70. letech. Tehdy se v SSSR také točily bodré pohádky o tom, že spolu mohou žít vedle sebe bílí, žlutí i černoši. I když je fakt, že klíč vězí v tom «vedle sebe». Na úchylnou návodnost typu «měli spolu děti» si politbyro nikdy netrouflo (a asi i proto SSSR vydržel nerozborný celých 70 let).

Jenže naši umělci radši překáželi doma a studovali VUML. A tak na stará kolena berou zavděk každým štěkem, který by jim připomenul promarněné mládí a šanci formovat, s vlídnou podporou Strany, nepopsanou dětskou duši.

Věřím také, že pan Donutil, jehož mluvenému projevu není co vytknout, se před natáčením musel posilnit kapkou něčeho dobrého, a po skončení relace do sebe vyklopil celou lahev. Inu, takový je už úděl dnešního populárního umělce v takzvané západní demokracii, být na Youtube za prašivého zrádce národa.

Aktualizováno.
S Kristýnkou a Eliškou (8 a 7 let) jsem se podíval na «pohádku» a nechal je vyjádřit jejich názor. Co jsem se dozvěděl?
«Takhle pěkní černoši jsou jenom v pohádkách pro děcka.»
«Ošklivá paní oblečená jako mimino, která dělá hrozné ksichty, by tam vůbec nemusela být, pohádka je trapná i bez ní.»
«Proč ho ta paní neokřikla a nezavolala pana policajta, když k ní černoch natahoval ruku.»
«Je hloupá, že si musí sahat na černocha. To ví každý, že nebarví, jenom smrdí.»
«Pan vypravěč vypadal smutně nebo dokonce vystrašeně. Jestli tomu, co říká, sám věří, měl by se tvářit veseleji; měl by vypadat jako hrdina.»
Stěžejní část pohádky jsem tedy upravil podle jejich připomínek. Tato upravená část je prý lepší než celý originál a navíc je konečně tak pravdivá, až je to legrační. Děkuji ČT za vřelý dětský smích.

Upravená verzeSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Multikulti Sněhurka anebo Bledé holčičky, mějte děti s černochy, vzkazuje vám hodný pan Donutil v žoldu marxistů z ČT

  1. Anonymní napsal:

    Od detstvi mam ze slunce pihy, a nikdy jsem to nepocitovala jako vadu. Mam takovy dojem, že u nas rasismus opravdu roste , ale vuci nám bilym. A pan Donutil se muze stydet, cemu se propůjčil.

VLOŽIT KOMENTÁŘ