Muž činu

Muž před tankemČína má svého Muže před tankem, Česká republika má A. B. Bartoše. Politik národní strany Národní demokracie, novinář, jehož texty jsou nejen některými českými prezidenty považovány za takřka geniální.

Dne 29. března A. B. Bartoš navštívil Náchod, aby zde podnikl bezprecedentní akci odporu proti nezvaným hostům. Tentokrát ne silou svého pera, ale vahou svého samotného těla se A. B. Bartoš rozhodl čelit těžkotonážnímu konvoji US Army (což se pochopitelně neobešlo bez represivní tečky).
Žádná Alfa, žádný Charlie – zde se sluší zvolat pouze: BRAVO!

(Další informace o hrdinovi českého odboje čtěte na Parlamentních listech.)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

3 komentáře u Muž činu

  1. zdravím napsal:

    Blázen. Blázen, co to má v hlavě pomotaný. Nezvaných hostů? Povolení k průjezdu ČR jim uděleno bylo. Američané nás snad okupujou, přikazují nám co máme dělat, střílí po nás? Ne. Chcete aby jeli domů a přitom je blázen jako tento jen zdržuje a vy ještě píšete bravo.

  2. Pavel Srbek napsal:

    Ještě ho měli hajzla komunistického pořádně nakopat

  3. Kleberstein Schmol napsal:

    Popravit popravit ,predrecnici maji apsolut pravdu sou to zdelany lidi to je vydet a ja jim fandim a zvu f patek na saba,takovejch vyce ,bude vyce pyce republice . A toho muzika popravte co nejdrif jinak poskodi nasi vec

VLOŽIT KOMENTÁŘ