My, poslední lidé. Budoucnost patří vítačům

Budou dřív dálkově řízena auta, nebo lidi?


Devoluce


Budoucnost lidi nezajímá. Říkejte něco o budoucnosti lidem, kteří si nedovedou naplánovat ani týdenní nákup. Lidé si nedokáží představit, co bude zítra.

Budoucnost je fujky slovo konspirátorů. V budoucnosti budeme všichni ovládnuti Billem Gatesem a konspirátoři budou na hlavách nosit legrační čepičky z alobalu, haha. Dej mi pokoj s budoucností, blázne, vypočítávám přítomnost!

Na budoucnost dnešnímu člověku jednoduše nezbývá kapacita mozku ani duše. Budoucnost dělí od konspirační teorie pár měsíců a tisíce «vtipných» plků vítačů budoucnosti. Vítač budoucnost ještě nevidí, ale už ví, že se mu bude líbit, protože se mu líbila vždycky, neboť konspirátorům nikdy. Vítač si nemůže dovolit uvažovat mimo mantinely diskursu nastoleného vítačskými médii a vládou. Ztratil by své přátele-vítače. Konspirátoři žádné přátele nemají, haha.

6 lidí z 10 chce být dálkově řízeno a modifikováno. V nepovinném referendu třikrát podtrhli velké ANO.

Za odměnu dostali, co chtěli. Svou vytouženou vakcínu. Historicky první nový typ.
Entrypoint, vstupní bod. Základní patch. Knihovnu funkcí, které budou následující vakcíny vyvolávat a používat.

«Prázdná» vakcína, která zajistí správné fungování vakcín budoucích. Dá rozum, že se to muselo maskovat jako vakcína proti netopýří chřipce, neboť, jak jsme si již řekli, budoucnost je pro lidi fujky fuj. Kdyby otázka v referendu zněla: «Chcete do sebe nechat vpravit vakcínu, která zajistí správnou funkci těch budoucích?», 6 lidí z 10 by hlasovalo NE.

A na co že se to můžeme těšit? Jaké vakcíny nám vítači přiklepli?

Vakcíny omezující pohyb.
Jak omezit příliv lidí do měst? Vakcínou! Která bude spolupracovat s mobilními vysílači. Nově příchozí budou ve městech trpět nevolností a vnímat děs. Vědci lidem ochotně vysvětlí, že za to může nový virus, který způsobil, že někteří lidé se ve městě necítí dobře, a že jediným řešením je odstěhovat se zpátky na venkov.
Řešení overturismu? Řešení (ne)volnosti pohybu? Vakcína! Kdo odbočí vlevo, kdo půjde vpravo, o tom rozhodne vakcína v součinnosti s jednoduchým elektromagnetickým zařízením. Pamatujete se na ty pokusy na laboratorních myších? Už nebudete potřebovat elektrodu v mozku. Ten pokrok! Kdo poruší přikázaný směr pohybu, bude se chtít pohybovat, kde mu není dovoleno, nebo se zkrátka «jen» bude chtít pohybovat, ucítí úporné svědění, dostane ránu proudem, začne mu pískat v uších.
Kdo by i přes tato varování pokračoval ve své cestě, upadne do bezvědomí. Vědci vysvětlí, že za to může nový virus, s kterým se musíme sžít.

Vakcíny omezující vlastní vůli, názor a úsudek. Vakcíny potlačující strach a zlobu.
Jak lidem rozmělnit vlastní úsudek, otupit jejich negativismus či zlost? Zase jen vakcínou. Kolik jen lidských životů jsme bývali mohli zachránit, kdyby lidé nebyli zlostní! Kdyby bez výhrad přijímali, co je jim předkládáno! Ta temná doba už se nesmí opakovat.

Vakcíny měnící vnímání chutí a vůní.
Maso, káva, alkohol, cigarety, benzin; vůně, které poháněly lidstvo. To vše musí mít nově odpornou chuť a zápach, protože se na tom usnesl europarlament. Kdejaký recyklovaný papundekl, červi a švábi, nebo umělé maso na bázi rostlinných proteinů naopak budou přímo rajským požitkem.

Vakcíny, které vám vyberou vhodnou školu, kariéru, partnera.
It’s a match! Už brzy ve vašem krevním řečišti. Která škola, firma je pro vás ta pravá? Který partner? Konec bezcílnému tápání, které nikam nevede. Vakcína vás, ve spolupráci s algoritmy, nasměruje; udá vašemu životu řád a smysl!

Vakcíny, které vymažou historii.
Nostalgie je horší než Hitler. Při pohledu na krásná stará auta, které ještě řídili řidiči, a ne Brusel, na snímky z diskoték, na fotky bezstarostných usměvavých lidí, kteří si v celé historii lidstva užívali na dovolených u moře bez roušek a kovidpasů, vás přepadne zloba a opovržení. Jak mohli ti lidé být tak hloupí! Tak sobečtí! Tak tvrdohlaví! Tak nezodpovědní!

A tak dále, a tak udržitelněji.

Vážení přátelé, nezbývá nám, než poděkovat.
My, poslední lidé, vám vítačům digitalizace člověka a kastovního transhumanismu, který rozevře nůžky mezi 1 % a 99 % jako ještě nikdy nic jiného, aktuálně v počtu přes 6 000 000 ks, upřímně děkujeme.


Havas
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ