Na pohřbu francouzského kreslíře-bojovníka za svobodu slova zněla Internacionála

Třída proti tříděŠéfredaktor a karikaturista týdeníku Charlie Hebdo byl pohřben za zvuku Internacionály. Sedmačtyřicetiletý Stéphane Charbonnier přezdívaný Charb, zastřelený při pogromu na redakci islamistickými fundamentalisty, byl totiž zavilým komunistou, jak média hrdě uvádějí.

Správně. Na událost bezprecedentního násilí nejlépe odpovědět tak milou, něžnou a láskyplnou písní – která jako by se slzou v oku šeptala «Já jsem Charlie.» –, jakou hymna světového proletariátu bezesporu je.

Tak jsme si zaplakali a teď vzhůru do boje, ať už vzplanou další bitvy proti tomu prohnilému islamismu – nejen na stránkách komunistického týdeníku Charlie Hebdo!

Třída proti třídě

Třída proti třídě. Islamista je určitě ta opice ověšená metálySouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Na pohřbu francouzského kreslíře-bojovníka za svobodu slova zněla Internacionála

  1. Stern napsal:

    Jen mne zarazi ze ani zminka o priteli Bibim jez jede prednaset veleni juesej o tom jak spatna ze to politika sala z Bileho domu .Je treba napravy a jiz rada senatoru a kongresmanu sve odhodlani napravit skody zpusobene Obamou a jeho (kupodivu zidovskymi poradci) vyjadrila odhodlanym postojem a take tvrdym pohledem . Podobne se divali pohranicnici na plakatech ,odhodlane branici hranice proti imperialistum a narusitelum . Svou loajalitu k spratelenemu narodu (jez bdi aby America mohla klidne spat) jiz na poslednim AIPACU vyjadrila prakticky cele vedeni a za zpevu Hillarie (jez se tesila na kaficko po skonceni funkce v Jerusaleme) ci Pelossi jez vdecne prohlasila ze je stastna jak jeji zidovska vnoucata hopsaji v klidu a miru diky spolupraci s prateli nejvetsimi . A nyni jiz vysvetluji senatori a politici jak spravne je toto rozhodnuti pozvat Bibiho proti vuli presidenta (jez ho neprijme) neb Obama je asi muslim a nepritel jez to plichti s Iranem nepritelem pritele. Proto pozor Kennedy si take myslel ze muze a nemohl ,nakonec ,byl moc drzy .

VLOŽIT KOMENTÁŘ