Adam Hever (Díl 1.): Marxomanka

Je to ale povedená partička! Adam Hever (ne tento Adam Hever!) a další nácíčci už se těší, až vám budou moci nadzvednout mandle. Budete se tu teď s nimi setkávat častěji, než by bylo nutné. Zažijete různá společenská skotáctví z jejich současného (i politického) života, ale třeba i z jejich mladých školních let.

Díl 1.: Marxomanka.

Adam Hever – Marxomanka

Marxomanka (klikněte pro zvětšení)

Účinkovali:

  • AH
  • M. Marxová-Dominová
  • Kniha Petra Hájka

Aktualizováno 3. 4. 2014:
Pro jistotu jsme se dodatečně, po vymyšlení jména hlavního hrdiny (byly zvažovány i varianty Adolf Chytrej a Adam Chytroš, ale ta Ch tam zkrátka nepasovala), podívali, zda neexistuje nějaký skutečný (to dnes vpodstatě znamená facebookový) Adam Hever. Vida ho, ptáčka! Existuje. A taky je to nácíček – soudě podle toho, že na Facebooku si oblíbil skupinu Renewed Religious National Zionist Party. (Na webu KdeJsme.cz se zase dozvíme, že jediný člověk v ČR s příjmením Hever žije v Praze, sedmdesátník.)
To jsou náhody na tom světě…

P. S.: Taky jsme si nemohli nevšimnout (opět na KdeJsme.cz) , jak neobvyklé je v českých poměrech jméno Adam. Do 70. let (ale ještě i o dekádu později) neměli lidé v ČR o takovém jméně vůbec tušení…Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 3,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice A. H., KKK (Kresby a KariKatury) se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ