Nadprezident

A. H. Drahosch

Pravda bývá často ještě horší, než ty nejhorší klevety, a zrovna v případě Jiřího Drahoše nevidíme jediný důvod, proč by to nemělo platit dvojnásob.

Je ale Jiří Drahoš skutečně takový ďábel, jak se o něm tvrdí? Zeptali jsme se pamětníků jeho vědeckých experimentů.

Takřka z popela jsme museli vyhrábavat, kousek po kousku, dílky otřesné pravdy. Jiří Drahoš nechce být nadstranickým prezidentem.

Georg Adolf Heinrich Hermann Drahosch chce být Nadprezidentem.

V tom se tedy liší od podjezevce z Vysočiny. A je tu ještě jedna věc, kterou by měl volič vědět. Moše Seemanna platí ruský lid, což každý ví a zná. Kdežto u A.H. Drahosche je to, jaksepatří, vědecky komplikované, takže nikdo nic neví, a kdo nic neví, ten publikuje ve vědeckých časopisech a může i zabít.

A my se tak můžeme jenom domnívat, že tohoto příznivce Německé říše řízené moudře z Belgie a z USA platí sudetoněmečtí Židé, kterým čeští Židé, aby se to nepletlo, říkají sudetští Němci, a dále všelijací kosmopolitní hráči, rváči a spáči, jako je knížepán, nebo ten, co ho má jako kníže Rohan, srdce prý.

A v čem je prý ještě rozdíl? Ale kdeže, už žádný není!
Jak Rusové, tak Němci by rádi znovu dobyli Berlín.
Němci to ale mají dál, protože se napřed musejí probít přes Turecko.

Nadprezident na Hrad a Zemanovi silnýho turka.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice KKK (Kresby a KariKatury), Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Nadprezident

  1. žm napsal:

    drobná zajímavost, ústavu pro výzkum idů se překoktává překladač textů. Z itlerová=ittlerová. Třeba jestli FŽO stihnout vydat nový výskyt anti, tak by překlep opravit mohli. Viz https://www.holocaust.cz/databaze-obeti/obet/94466-scheindel-hittlerova/

VLOŽIT KOMENTÁŘ