Nahlásím, tedy jsem. Tady na jihu jsme zkrátka jiní

OtazníkyJednak by mne upřímně zajímalo, jakého člověka měl na mysli diskutér Pavel Novák, hlásivší policii jakési seznamy židovských diskutérů. Rád bych ho pozdravil.

Ale jednak se také domnívám, že pokud je onen hlášený ná-ho-dou z jižních Čech, jako i já jsem, pak zde mohlo dojít k nějakému skutečně trestuhodnému nedorozumění, způsobenému záměnou žida za žida, kor jestli to Pavka hlásil s malým ž. Židů v jižních Čechách je zkrátka příliš mnoho. Máme je tu už i na zdech. Není tedy divu, že v jižních Čechách židé nikoho nevzrušují. Natož k odpovědi na Pavlovo trestní oznámení…

Co čert nechtěl, zcela podobně je v jižních Čechách umožněna záměna Pavla Nováka za jiného Pavla Nováka. Neboť tento jmenný celek je v mém okolí rozšířen tak hojně, že ku příkladu jeden Pavel Novák bydlí 200 m ode mne. A ten by nikdy nic nehlásil, leda snad krádež nebo nějakou židovinu.

Závěr? Osobně se domnívám, že Pavel Novák, kterého tolik zajímaly nějaké seznamy židovských diskutérů, je žid. Ale nikomu ho hlásit nebudu.
Tady v jižních Čechách jsme zkrátka jiní.

Pavel Novák
Židové na zdiSouvisející články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Nahlásím, tedy jsem. Tady na jihu jsme zkrátka jiní

  1. takybuk napsal:

    http://www.liveleak.com/ll_embed?%20f=bd6b41971375

    Hned tam za Prahou nove stoleti, nova kultura diky Vam diky prevelike hned nam bude veseleji

VLOŽIT KOMENTÁŘ