NBBV: Bojkot Babiše v zajetí ODSáků a vítače NATO

Smutný je dnes pohled na kdysi možná smysluplnou skupinu NBBV – Nový bojkot Babišových výrobků.

Nyní je z ní předvolební rejdiště ODS, když do ní přispívají většinou jen sympatizanti této strany (z nichž vyniká zejména jistý Luboš Vaněk) a veškeré pochybování o modrém ptáku, byť shrunté toliko do smajlíku, je zakázáno a okamžitě potíráno.

Obzvláště tragickou postavou tohoto fóra je jistý Michal «Buldok» Bulis, známý vítač amerického konvoje, který z NBBV vyloučil celé pluky svých názorových odpůrců, ale často i jenom ty, kteří ve svých příspěvcích projevovali větší cit pro český jazyk a kulturu diskutování založenou na IQ vyšším než 80.

K vyhazovu ze skupiny nejspíše stačí mít špatný obrázek na profilu, například opatřený logem Pirátů nebo Rozumných. To se pak Michal Bulis neudrží a všechny «spolupracovníky babiše schvalující jeho EET, Troly, nácky co se bojej jen imigrantů a pár komoušů» pošle po zásluze ven – i se směšným dovětkem, že nemá cenu volit jinou stranu než ODS nebo TOP09, jinak prý hlas voličů malých stran propadne Babišovi, jak patrno z přiloženého obrázku. Je to šašek.

Pravidelná dávka tupého cynismu z FacebookuPravidelná dávka tupého cynismu z Facebooku

– – –


11 z 10 Bulisů doporučuje volit největší strany :⁠)

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u NBBV: Bojkot Babiše v zajetí ODSáků a vítače NATO

  1. Halis napsal:

    Nechápu když někdo schvaluje EET , se může přidat do skupiny NBBV. Není to postavené na hlavu pane redaktore. Lepší vítač amerického konvoje, jak ruských tanků.

VLOŽIT KOMENTÁŘ