ND: Stanovisko k mezivládním „konzultacím” v Jeruzalémě

V neděli se premiér České republiky Bohuslav Sobotka se sedmi ministry v rámci již čtvrtých mezivládních «konzultací» v Jeruzalémě sešel se svými izraelskými protějšky. Národní demokracie podobné «konzultace» považuje za velmi nešťastné.

Taková mezivládní setkání má Česká republika pouze se Slovenskem a Polskem, což je zcela pochopitelné vzhledem ke skutečnosti, že jde o sousední státy. V tomto ohledu bychom také považovali za prospěšné pořádat schůzky v tomto formátu s Rakouskem, případně i Německem a Maďarskem. Mezivládní «konzultace» s Izraelem jsou i na poměry Evropské unie raritou. Spíše než o výjimečně vřelých vztazích to však vypovídá o patolízalské politice našich vlád, které přehlížejí zločiny, jichž se Izrael opakovaně dopouští. Izrael upírá právo na samostatnost Palestině, přispívá k nestabilitě v oblasti Blízkého východu a jeho sionistická politika je vůbec v řadě ohledů značně sporná.

Národní demokracie nepovažuje Izrael za strategického spojence naší republiky, třebaže se nijak nestaví proti korektním, pragmatickým bilaterálním vztahům mezi Českou republikou a Izraelem. Na rozdíl od řady nekritických obdivovatelů sionistického režimu ho nevnímáme ani jako hráz proti islamismu. Nemůžeme přehlížet jeho nesnášenlivou a šovinistickou politiku, která slovy generála izraelské armády Jaira Golana připomíná nacistické praktiky, a proto lze jen stěží tleskat úlisnému chování českých představitelů. Obzvlášť pokud titíž lidé kritizují takové země, jako je Rusko, za potlačování lidských práv. Lidská práva potlačuje Izrael nesrovnatelně víc. Neměli bychom na to zapomínat.

Předsednictvo Národní demokracie

Vyšlo na facebooku Národní demokracieSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u ND: Stanovisko k mezivládním „konzultacím” v Jeruzalémě

 1. ctu rad napsal:

  Prosakla zprava ze SRALBOTKA pri tanceni kozacka se s Liebermanem v bunkru vynalezl novy tanec : sroubovici po prdeli ke mne . Jde mu to velice dobre obvzlaste kdyz Zaorany tleska v pozadi do rytmu.

 2. Vořezaná tykvice napsal:

  Za Oralek pry neni drahy… pry je k mani za.. ..pusinku, nebo tak nejak..

 3. Yisrael Beitenu napsal:

  Ze by ?? To potom patri do juesej ,tam je vsechno tam je hej
  tam jsou kurvy na prodej
  dal to nemohu specifikovat alebrz by vydavatel mohl byt z kruhu jazykozpytnych narcen ze se zde schazeji antisemi a jeste k tomu nevychovani . Dnes se muze uzivat jako vzor byt nejmene alespon biosexual neco jako pervert Diller a nebo primo shemale zezadu kyv vpred kyf vzad hoboj klarinet troska lejna neuskodi sex je preci ok ,a na konec ,panacku do oka.

 4. r.m. napsal:

  To budou jednou sakra drahý podpisy. Pravá, levá, střední, všechny vlády tam léta jezděj podepisovat memoranda, o kterých se krom obecných plků nic nedozvíme. Ale celkem dost se ví, že druhý vhodný nejbližší stát pro jejich lékařské pokusy je po ČR nedaleká Bangladéš. Vzpomínáte? Každou chvíli korporátky informovaly o nové převratné léčbě izraelských lékařů aplikované obvykle ve velké české nemocnici.
  Co ten kluk s kolenem vyspraveným jemnou drtí z mušlí? Skáče nebo pláče?
  Pomalu každej druhej kolaborant z Husáklandu co stihnul včas přeběhnout se dneska může přerazit ochotou k zemi, která je ostatně matkou kibucního komunismu.
  Šábesdekl velkej jak rádiovka, švidravý očička, to je soudruh dneška.

VLOŽIT KOMENTÁŘ