ND: Tvrdě proti Drahošovi

Nejméně tak tvrdě, jako my prosazujeme Jiřího Drahoše, chce Národní demokracie na postu českého prezidenta zachovat Miloše Zemana.

Zde už prohlášení předsedy ND A. B. Bartoše:

Národní demokracie vyjadřuje podporu prezidentu Miloši Zemanovi

Národní demokracie měla v prvním kole prezidentských voleb svého kandidáta – předsedu spřátelené politické strany Rozumní, Mgr. Petra Hanniga, kterého podporovala a jemuž děkuje za výborně vedenou kampaň a hájení českých národních zájmů. Petr Hannig za jedno z klíčových témat kampaně zvolil mimo jiné svobodu slova a opakovaně a nesčetněkrát se v různých rozhovorech a debatách zastával předsedy Národní demokracie, jehož soudní případ je ukázkou popření svobody slova. Národní demokracie si této morální a veřejné (a tudíž odvážné) podpory ze strany Petra Hanniga váží a děkuje mu za ni. Děkuje také všem, kteří se na kampani Petra Hanniga podíleli a rovněž všem voličům, kteří Petru Hannigovi dali svůj hlas.

V druhém kole prezidentských voleb podporuje Národní demokracie jednoznačně současnou hlavu státu, Miloše Zemana. Vyzývá proto své příznivce a všechny občany, aby se účastnili druhého kola prezidentských voleb a podpořili prezidenta, který stojí za svým lidem.

Ačkoli máme k Miloši Zemanovi své výhrady, které nás vedly k tomu, abychom v prvním kole volili vlastního kandidáta, se kterým jsme se mohli názorově plně identifikovat, v druhém kole prezidentských voleb je třeba, aby se vlastenci a národovci zmobilizovali k podpoře kandidáta, který sice nemusí zcela odpovídat jejich představám, ale jednak v prezidentské funkci obstál (zejména účinně brzdil migraci muslimů z Asie a z Afriky, ale i mnohá jeho další rozhodnutí byla většinou ve prospěch českých občanů) a který je zárukou hájení národních zájmů i do budoucna.

Naproti tomu, eventuální zvolení Jiřího Drahoše je velkým nebezpečím pro samostatnost a existenci našeho národa. Jiří Drahoš neslouží českým zájmům, ale globalistům. Podporuje Evropskou unii a NATO, je členem elitářských nadnárodních organizací (donedávna byl předsedou české asociace Římského klubu) a podporuje nelegální migraci (je například signatářem pamfletu vědců s apelem na politiky k přijímání uprchlíků bez ohledu na veřejné mínění).

V Praze dne 14. ledna 2018
předsednictvo Národní demokracie

S každou větou prohlášení lze bezvýhradně souhlasit, neboť jde vždy o čirou pravdu. Kéž by Národním demokratům k vítězství Miloše Zemana stačila – prostá pravda. Společně s všeobjímající láskou Petra Hanniga by mohli mít vítězství stávajícího prezidenta v kapse…

Národní demokraté a všichni, kdo volí Miloše Zemana z jakýchsi racionálních důvodů a nikoli na základě billboardů a jeho mediální propagandy, mají naši plnou podporu a soucit.

My jsme se nicméně rozhodli jíti ke stejnému cíli jinou cestou; cestou kreativní destrukce, neboť rozdíl mezi dvěma eurohujery je, slovy Václava Klause, pod naši rozlišovací úroveň.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ