Nejstrašnější nečeské nechutnosti (1)

Také si občas říkáte, že by bylo na tom světě fajn, kdyby občas někdo projevil o trochu víc hrdosti či úcty k národu; že by vám bylo lépe a nelezli po vás plzáci (po útlocitnějších pravdoláskařích lezou menší slimáci)?

My si to říkáme minimálně od té doby – a teď už to může být nějakých dvanáct, ale možná i třináct let – co jsme viděli na Nově Vladimíra Železného pořad Natočto.

Bylo nám také tehdy nějakých dvanáct, možná i třináct let, ale to, co jsme tehdy viděli, v nás zanechalo hluboký dojem, se kterým se musíme podělit.

Šlo o jakýsi talířek, asi desetileté děcko a jeho rodiče. Seděli spolu na posteli. Ovšem ten talířek mělo děcko mezi nohama; přesněji – položený na rozkroku. Talířek se hýbal nahoru a dolů, aniž se ho děcko dotklo. Tvářilo se tajemně a zároveň soustředěně. Jak jen to dělá, zdalipak to rodiče tuší? Rodiče tušili. Usmívali se na sebe i na děcko a povzbuzovali ho k vyššímu výkonu. I to děcko se smálo.

Jak chorý mozek musí mít lidé, kteří tuto tristní podívanou natočili, aby ji zhlédli ostatní? Jak chorý mozek musí mít ten člověk, co ji propustil do celonárodního vysílání? Jak chorý mozek musí mít lidé v hledišti, kteří místo aby zapálili studio, dobře se baví, jako by právě viděli něco vtipného? Tak jsme se my, dvanáctiletí, ptali.

Vždy, když se Vladimír Železný obleče co nejjednodušším způsobem, tmavě a má svoji starou umolousanou jarmulku, vzpomeneme si na tento památný moment, kdy v hlavním vysílacím čase byla v tzv. zábavném pořadu zobrazena dětská erekce, jejíž domácí video následně obdrželo značný počet hlasů. Hlasovalo se řevem, který byl měřen hlukoměrem.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Nejstrašnější nečeské nechutnosti (1)

  1. Pingback: Nejstrašnější nečeské nechutnosti | ČECHY ČECHŮM

VLOŽIT KOMENTÁŘ