Některé ohlasy na výsledek tzv. demokratických voleb (8.–9. 10. 2021)

@Tribunin:
Abych parafrázoval slova Ludvíka Vaculíka: Babiše se zbavíme a místo něj tu budeme mít zpět podmínky, které ho stvořily.


Jan Sedláček:
Držte si klobouky (a peněženky).
To vše, na co jsme nadávali za Babiše (korona-totalita, klientelismus, zadlužování, zdražování energií kvůli klima-hysterii aj.) nejenže nezmizí, ale s vládou „Spolu pod stanem“ to nabere ještě větších obrátek.

(Zevrubnější hodnocení voleb ZDE (A.B.B.: Jak se český národ pokusil o sebevraždu) a ZDE (J.S.: Zemětřesení mírné, škody nedozírné)).


Internet:
Piráti konečně udělají něco účinného pro záchranu klimatu. Budou jezdit do parlamentu jedním autem.


Ferdinand Peroutka (vlevo dole):
Miloš Zeman, jako pravý gentleman, možná odchází ze světa, kterému již není radno rozumět, právě včas.
Což není dnes smrt člověka, znaveného tím vším »moderním« peklem a pekelnictvím, skutečným požehnáním, blahou salvou žalmů nad konejšivě smrákající oponou? Z digitálního koncentráku přímo do analogové Vallhaly. Odlišné kultury si místo posledního spočinutí představují různě, jistě však signál mobilních telefonů, internetu a mikročipů končí daleko, předaleko jeho bran. Z tohoto hlediska lze onu výspu považovati za ráj.


Ben Garrison:

Dobytek na (big)farmě
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ