Nemocnice na kraji Řecka

Řecko je v… (foto: Cyberlens 40D | flickr.com)Ještě že ta řecká krize je. Člověk utahaný po náročném dni plném zbytečné práce beze smyslu se může večer posadit ku televizi či novinám a hned hladce vklouznout do 784. dílu Ordinace v řecké zahradě.

Řekové pořád odkládají peníze do slamníku, nevěří bankám; stále si chtějí žít nad poměry, ale budou si muset utáhnout opasky, protože nikdo už jim nepůjčí. Jsou to všechno už důvěrně známá témata, která laskavý hlas uvaděče pro jistotu opakuje v každém díle.

Ani náznak konkrétních čísel, žádná analýza toho, které státy se podílely na řeckém bankrotu a které z něj profitují, ne, nic takového. Pouze unylý, zbytečný balast, nijak se nelišící od předešlých 783 dílů.

Další článek Tupodora Mrvohnojiče v Mf DNES o Řecku, plný květnatých frází o ničem, prázdný jako bublina. Průměrný čtenář Babišova věstníku zálibně pozoruje, jak novinářovy bubliny letí vstříc světlým zítřkům, a je rád, že někde daleko za devatero horami a imigrantů hordami jsou na tom lidi ještě hůř. Ale podle novinářského póvlu ne zase o tolik hůř, aby kvůli tomu musel vyjít na náměstí s řeckou vlajkou v ruce. Že se ho utrpení Řeků osobně nijak nedotýká, hřeje čtenáře v sobotkovsko-babišovském bezčasí u srdíčka.

«Jo jo, tak snad to dobře dopadne, ale stejně si za to můžou Řeci sami,» může to náš čtenář či divák spokojeně uzavřít a těšit se na další, 785. díl «řecké krize», který mu Česká televize a další média korporátní fašokracie s Železného pravidelností naservírují, jako již jeho otci v osmdesátých letech Československá televize postupně vyblívala do obýváku z černobílé obrazovky jednotlivé díly Nemocnice na kraji města.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Nemocnice na kraji Řecka

 1. antibuzerant a nepritel analnich manzelstvi prasat napsal:

  Kdyz to neni Recko tak je to Puerto Rico a nejlepe neco o buzerantech a proste pervertech vseho druhu neco o tech hodnych cernosich co pomahaji eliminovat prelidnenost neco malo o mexosich a hlavne bullshit o budoucich presidentech . Pentagon si vzdy najde thema jak bavit poloblby jeste necim jinym nezli gladiatory v nove podobe, (hazeni ruznych micu a micku ci mlaceni do micku tyckou puvodne snad urcenou ma drceni hlav ) a proste je to lahoda to tak sledovat, jak gojimska rasa ,zblbla spatnymi skolami, dluhy, pohlavnimi nemocemi se dotrmaciva k obraceni se v prach . A presto se najde hodne idiotu kteri v bide ,ale hrde, nadavaji na Putina a zvou jues mirove sbory do Ceska ,neuvedomujice si ze prvni odpoved Rusu bude na zakladny a vojenske ujezdy ktere oni buduji tempem neuveritelnym (viz Kosovo kde je neobsazena zatim zakladna pro 170 000 vojaku . Ach ten Milosevic taky zlocinec ,nyni 70% nezamestnanost v Alabanii a Kosovu a hordy tahnou na Evropu stejne jako z nelepsi zeme v Africe ktera se vsak jmenovala Socialisticka Lybie co daval Khadafi zdarma obyvatelstvu se ani nesmi rikat nahlas neb by to kazilo moralku pracujicich,proste svet je opravdu v takovem stavu ze snad takovy bordel nebyl alespon v me pameti ,i kdyz pamatuji doby po valce .,

 2. ctenar napsal:

  Vse je peclive naplanovano a s s malym zdrzenim provadeno. Kdo neveri at chodi na internet ani se nemusi ptat znamych ci novinaru .Zde na priklad je video kde znamy sycak Clark(neni orig. jmeno ostatne jak jest zvykem u techto nadrazenych) vyzrazuje veci ktere ho asi do dnes mrzi . Blil v r 2007 v dobe kdy kandidoval na presidenta . Je to on kdo velel NATO pri masakrovani Jugoslavie kdy hordy jakesi armady z Kosova vrazdili a vypalovaly Srbske vesnice a mesta . O krvave Madle radeji nemluvim mohla by zasekla do dubu rypakem zpivat v jidis pisne a strasit kolemjdouci ci rvat:vojacku a co znasilnit ,to nic??Takze cca7 min:https://www.youtube.com/watch?v=f7NsXFnzJGw

 3. r.m. napsal:

  Železnýho brácha je zase pedofil. jeho záliba spočívala už na přelomu 80a 90. let 20. století v šukání 13 letých děvčat.
  je zajímavé, že vrchní degenerát Železný (jeho fotr) a matinka zámecká paní Davouze nedokázali zplodit ani jedno sexuálně normální dítě.
  U nich doma to teda muselo vypadat. Že by pověstná tajená židovská degenerace???

 4. skorobuk napsal:

  Jako u cikanu neni tak dlouho co jsem videl na CT zpravu radostne hlasenou radostni hlasatelkou o narozeni prvnoho obcanka v CR . Narodil se mlade mamince (14) ti lete a doprovazel ji do porodnice jeji tatinek . Je zajimave ze zaroven je i dedeckem i tatinkem . Jak dojemne . Kazdy 68(tj oficialni cislo se v USA rodi autista cili blb. Ve 20 ti letech postavaji zdimou si ho a znasilnuji koho to jde .V tomto veku maji rozum 4 letych ale klacek 30 cm .Prevazne afro americane jak si rikaji aby vymazali jmeno neegr jak se jim vzdy rikalo. Cesko se ma take na co tesit hordy jiz tahnou jak z Kosova tak z Afriky. Viva demograacie

VLOŽIT KOMENTÁŘ