Není prezidentských kandidátů kromě Fischera a Zemana a Komárek je jejich prorok

Sociolog PPM Factum Jan Herzmann v MF DNES:

„Bude velmi obtížné pro kteréhokoliv z dalších kandidátů dotáhnout se na Fischera a Zemana.“

Medoústý úderník a apologet čehokoli Martin Komárek v MF DNES:
„Sociologické průzumy tuto dvojici (Fischera se Zemanem) jasně preferují už od podzimu, kdy se Jan Švejnar rozhodl hodit ručník do ringu. Pochybovat o tom, že jsou tato čísla poctivě spočítaná, může jen extrémně podezřívavý člověk.

Opravdu? Opravdu?

Což čeští lidé nevidí, že Zeman svou politickou a snad jakoukoli energii už dobrovolně odevzdal do hlíny a dřeva stromů na Vysočině, a že tentokrát už by se opravdu mýlil v politice, s tím rozdílem, že už by o tom nestihl napsat knihu?

Což čeští lidé nevidí, že Fischer je, alespoň na politickém poli, něco tak bezradného, beztvarého a útrpného, že by ho neměli přát jako prezidenta ani svému nepříteli? Fischer je přijatelný kandidát snad pro televizní postavu ze seriálu typu Vyprávěj nebo Ordinace v růžové zahradě, ovšem ne pro JAKÉHOKOLI reálného občana žijícího na území ČR.

Pokud většina občanů ČR není opačného názoru, než jaký vyjevili sociolog s novinářem, nebo na jejich názor nenahlíží alespoň trochu kriticky, pak mi nezbývá než hořce konstatovat, že Herzmannové a Komárkové mají v tomto státě navrch. Nebo že blbost zvítězila, to je kratší.

***Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Média, Méně krav, zato více volů se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ