Smrtící multikulturní křeč České televize už tančí i po hřbetech kdysi slavných herců. Mají se bát?

Sladká tvář hořké propagandy, jinak též Marie DoležalováNechutná «pohádka» o Sněhurce uplácaná z průjmu nějaké studentky sociálních studií dobře vystihuje stav, v němž se nachází dnešní Česká televize. Ta jakoby se motala v bludném kruhu: málo propagandy = špatně, nebudou granty, křičí Marxjugend a poradci z neziskovek. Příliš propagandy = také špatně, lidé si budou stěžovat, přemítá (možná) ředitel Dvořák. Nakonec tak ČT nachází jediné logické východisko – zcela rezignuje na kvalitu tvorby, kdy nejdůležitější věcí je, že do pořadu je úspěšně zakomponována indoktrinační myšlenka z mailu prezidentových poradců či nějaké zahraniční abasády, je o tom vydáno potvrzení a grant je proplacen. Prachy, to je to hlavní. Na všem ostatním už nezáleží. Lidé ať si klidně stěžují, televizi už stejně sledují jenom děti, tak o co jde.

Upřímně, nejsem si jist, jestli skutečně o nic nejde. Ano, jsem například smířen s tím, že pro mladé herečky je dnes jedinou šancí, jak se prosadit v showbussinessu, ukázat své nahé děložní hrdlo, takže je logické, že u těch stydlivějších, řekněme s morálními zásadami prvorepublikové prostitutky, které se stydí navštívit casting na kožené pohovce, je tento styl audience nahrazen alespoň jejich duševním znásilněním. A tak vycházející hvězdička multikulti hate-free ochotnické scény Maruška Doležalová neváhá propůjčit svou tvářičku jakémukoli mentálnímu klystýru diváků, neboť sama již byla, dobrovolně, za neomarxistický žold, propláchnuta, a dobře jí tak.

Nicméně u starších, řekněme charakterních herců, jako jsou Miroslav Donutil nebo Tomáš Töpfer, může mít jejich propůjčování se proplácené propagandě fatálnější dozvuk. Jednoduše se – časem, jak se bude propaganda, kterou budou nuceni recitovat, stupňovat – zákonitě upijí k smrti, nebo u nich vlivem všeobecného zavržení propukne zlá psychická choroba, nezřídka i fyzická, a do roka už o těchto slavných Židech neuslyšíme.

Je také zcela zřetelné, že propaganda, přinejmenším v té prvoplánové formě, která je nám předkládána scénáristy České televize a jejich neomarxistickými e-mailovými poradci, dnes prakticky ztratila smysl, neboť hněv lidu ji dokáže – i díky internetu – úspěšně odhalit a morální ponaučení otočit o rovných 180 stupňů.

ČT se tím nachází ve slepé uličce – a cynický divák se může krvelačně těšit na další a další bezradnou televizní křeč veřejnoprávního vysavače grantů.

Aktualizováno.
Považuji za smutné a vševypovídající, že Jiří Dolejš (KSČM) se neštítí používat americkou zbytečnost Twitter.

Jiří Dolejš o webu CD89.cz na TwitteruSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

4 komentáře u Smrtící multikulturní křeč České televize už tančí i po hřbetech kdysi slavných herců. Mají se bát?

 1. Gojim Mordowitz napsal:

  Marxjugend se tedy jmenuje ta organisace, kde se pi.. Marksova-Tominova-Engelsova uci prvni pismenka hebrejske abecedy? Radeji ani nexi vedet, co se uci v Haveljugend..
  Nevi nekdo jak se v jidis provola „republiku si rozvracet nedame“ ?

 2. Gojim Mordowitz napsal:

  ..hebrejske abecedy..

 3. Shaalom Tydlitach napsal:

  Jiri Dolejs, ten bolsevickej vekslak ?? uz dlouho nedostal na tlamu. napravit !
  prase vobrezane, jak je krasne, tak je chytre. slizkost zminovat netreba. nam Vyvolenym dela peknou kosher jaxepatri vostudu. tenhle typ se narodit driv, udela karieru u gestapa..

 4. Tom napsal:

  Česká pravice i senát je jak dámské přirození: každej kokotko se tam dostane (viz tyto volby-lokajové západu) a hlavně, už dlouho to tam smrdí! Proto český národ požaduje okamžité
  zrušení poplatku za ČT24 a hlavně zrušení senátu!

VLOŽIT KOMENTÁŘ