Niedermayer, Polčák, Svoboda a Štětina mají asi dost velké domy aneb Kdo hlasoval pro přijetí 120 000 migrantů

Fantastická čtyřkaProfesor Jan Keller odpověděl na můj dotaz ohledně hlasování o přijetí 120 000 migrantů Evropskou unií. Odkázal mne hyperlinkem do patřičných bruselských míst, kde slunce nesvítí a v temnu černějším než Havlovo svědomí tlením vznikají PDFka se zajímavými údaji o hlasování.

Nuže. Víme, že 370 europoslanců hlasovalo pro přijetí a přerozdělení 120 000 migrantů. 134 jich bylo proti. 52 bylo přítomno, leč nehlasováním zaujalo alibistický nepostoj.

Jak to však dopadlo konkrétně u českých europoslanců?

Pro přijetí jižanských hord hlasovali tito jedinci:
Luděk Niedermayer (TOP09), Stanislav Polčák (TOP09), Pavel Svoboda (ve výpisu je hned za nějakým Šulinem; KDU-ČSL), Jaromír Štětina (TOP09)

proti:
Petr Ježek (ANO), Jan Keller (ČSSD), Petr Mach (SSO), Jiří Pospíšil (TOP09), Pavel Poc (ČSSD), Olga Sehnalová (ČSSD), Pavel Telička (ANO), Evžen Tošenovský (hned za Tomaševským; ODS), Jan Zahradil (ODS)

alibisté:
Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechlovský (oba KDU-ČSL, asi spolu sedí v lavici)

absentéři:
Martina Dlabajová (ANO), Dita Charanzová (ANO), Kateřina Konečná (KSČM; aktuálně je v požehnaném stavu, proto odpouštíme), Jiří Maštálka (KSČM), Miroslav Poche (ČSSD) a – ano, již tradičně Miloslav Ransdorf (KSČM).

Musím přiznat, že výsledek mne docela překvapil. Přinejmenším pány Pospíšila se Zahradilem jsem čekal po boku migrantohujerské čtveřice. Ale třeba si tentokrát řekli, že o nic nejde; že to, v co v skrytu duše věří, stejně projde i bez jejich zjevného souhlasu, který by akorát dráždil lidi…

Nepřekvapí, že pro přijetí rezoluce hlasovali všemi deseti členové stran, které se rády profilují jako sdružení židovské liberální elity: TOP09 a KDU-ČSL. Co české Židy-liberály tak pudí pomáhat ekonomickým migratům, na to se podíváme v brzkém článku.

Ani tradiční alibismus členů KDU-ČSL není sebemenším překvapením.

Každopádně zajímavé zjištění. Ještě jednou děkuji Janu Kellerovi za odpověď.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 4,75)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Niedermayer, Polčák, Svoboda a Štětina mají asi dost velké domy aneb Kdo hlasoval pro přijetí 120 000 migrantů

  1. kleba heba napsal:

    zid z toho ma skvarky coz to pisatel nechape ? Nevi ze budky pro Merkele ( a tim pro ony „uprchliky“ stoji hodne skvarku a ze cizkove nestaci mlatit kladivama . Za vsim stoji krajan a jsem pysny jako pyca jak rikal Travnicek

  2. kleba heba napsal:

    Dr. David Duke: Multikulturalizmus a imigrácia, kto za tým stojí? (slovenské titulky)
    https://www.youtube.com/watch?t=91&v=97JFggxXLbY

VLOŽIT KOMENTÁŘ