Nikol

Všechno nejlepší všem Nikolinám, Nikoletám, Nikolám, a především Nikol.

Kdo by si nevybavil jména Nicole Kidman, Nicol Lenertové nebo Nicol Vaidišové. Všechny tyto vdané paní spojuje jedna dost ošklivá barva vlasů. Ano, podle mého skromného názoru, tato krásná jména (zprzněná angličtinou) s původem v řečtině sluší jedině tmavovláskám. Samozřejmě, nic se nemá přehánět. Asi jen Bůh ví, proč jméno Nikola dnes nosí ty zcela nejtmavší ženy, které jsou k nalezení v českých a moravských luzích a slezských hájích. Ale nějak mi to ani nevadí, a věřím, že ani vám. Každý známe nějakou výjimečnou Nikolu nebo dokonce Nikol, a proto jí dnes můžeme přát skutečně od srdce.


Ještě k té barvě vlasů. Podle mne není důležité, jakou má žena barvu na hlavě, ale jakou má v hlavě. Hlavně to nesmí být černobílá. (To už je snad lepší černočerná.) To jen tak, aby se snad nějaká blond dáma neurazila a nevzala si to osobně, podobně jako prodavačka v řeznictví, které na její otázku «A co dále?» přirozeně odpovíte «Mikuláše a Tři krále!». Kdoví, třeba to tu čte i nějaká blond Nikol či Nikola. Ta pravděpodobnost je tedy asi tak vysoká, jako že mne zasáhne meteorit, ale naděje umírá až druhá. První umírá baterka v notebooku.
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Ostatní se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ