Nová kniha Adama Bartoše: Klukova dobrodružství – 7 pohádek na dobrou noc

Adam Bartoš: Klukova dobrodružstvíKluk o knize
Říkají mi Kluk. Jsou mi čtyři roky. S Mámou, Tátou a Holkou jsme jedna velká Rodina. Patří k nám také Mopsice a Kočka. Mámu a Tátu trochu zlobím, když večer nechci chodit spát. Mám totiž hodně práce, víte? Musím si hrát. Táta a Máma mne proto musejí do hajan nějak nalákat. Většinou to zkouší pohádkou. A protože já už skoro všechny pohádky znám, musí si Táta vymýšlet nové, vlastní. Tak nějak vznikl nápad sepsat pohádky pro zaneprázdněné kluky, co nemají čas chodit spát stejně jako já. Táta psal, já mu radil.

Táta o knize
Pohádky jsme psali spolu. Tedy nejen téma pohádek vychází z toho, co má náš Kluk rád, ale i při psaní jednotlivých kapitol jsme děj vymýšleli společně. Mnoho věcí jsem s Klukem konzultoval, na mnoho věcí jsem se ho ptal. Když jsem nevěděl, jak by pohádka měla pokračovat či dopadnout, ptal jsem se ho na radu. Klukova dobrodružství jsou tak společným dílem Táty a jeho čtyřletého Kluka.
(z přebalu)

Nová knížka Adama B. Bartoše, již napsal v podnětné spolupráci se svým čtyřletým synem Kristiánem, je k objednání na autorově webových stránkách.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 3,67)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Krása, umění, Ostatní se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ