O fašizujícím podhoubí

Stane se (neo)fašismus brzy celosvětovým náboženstvím, jako se to po druhé světové válce podařilo neomarxismu? Myslíme skutečný fašismus, skutečný důstojný nástupce období od konce 20. do konce 40. let minulého století, tohoto krátkého období nejvyššího vědecko-technického rozmachu, jakého lidstvo v dějinách nedosáhlo nikdy předtím ani potom, které bylo – snad shodou náhod?! – lemováno fašistickými režimy všude po světě.

Úpadek mravní i technický, lékařský, finanční sžírá dnešní (od)civilizovaný svět, a je proto naprosto přirozené domnívat se, že šance k takovému prudkému obratu zde vskutku existuje, když dávno víme, že žádné mrcasivé reformování a integrování už nepomáhá, pouze škodí.

ANO zní – asi záměrně – skoro stejně jako italský fašistický pozdrav «A noi!», ale jen bláhový člověk by se domníval, že tento Babišův marketingový, politicko-ekonomický projekt úporně žijící z dnešního chorého stavu ekonomiky i politiky, průhledně založený jako šidítko pro rozhněvanou, nejpočetnější pracující nižší střední třídu, bude tím opravdovým hybatelem nového pokroku.

Nebude, a ani další podobní nebudou. Mainstreamový milovník Židů Wilders, srandovní Orbán, pochybný Zlatý úsvit, všichni rádoby tvrdí «vůdcové» politických partají – a nakonec snad i sám Donald Trump – budou pouhým podhoubím, na kterém lidový odpor, doprovázený a tvrzený mediálně ilegálními «protisystémovými» stranami, vytvoří nový systém, který smete všechny tyto staré, zprofanované a zbytečné struktury, i kdyby si tisíckrát říkaly «fašisté».Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ