Všelijací obchodníci s teplou vodou a jiní šmejdi píší našim důchodcům.
Čtou to jejich dcery, byrokratická srdce rodiny. Muži jsou v práci a na blbosti nemají čas.
Dcery na nabídky odpovídají přesně tak, jak si šmejdi, píšící na míru důchodcům a jejich dcerám, přejí.
Dobře míněná rada se setká jenom s tím nejhorším ohlasem. Důchodce vám řekne: Nerozumím. Rozumí jenom TV Nova a šmejdům.
Dcera ví, že jí nikdo nemá co radit. Čte přece iDnes i Novinky, nad jejichž články a diskusemi tráví celé dny, takže o tom něco ví.
České rodiny pak zkosí exekutoři.
Muži lapeni cizími dluhy přijdou o práci, sedí doma, čtou Novinky a iDnes. Chtivě vyhlížejí pošťačku s dopisy, které přetékají bombastickými nabídkami.
Dodatek:
Tento článek napsala neuronová síť, která se učí z toho, co vidí a slyší kolem sebe, a pak se z toho pokouší vyvodit pravděpodobné závěry. Že jde o závěry zcela nepravděpodobné, ba o závěry, se kterými máte běžet do p*dele, to vám potvrdí deset z deseti žen v domácnosti.