O neuvěřitelném volebním panoptiku českém, moravském i slizkém. A jak z toho ven

«Volte Čecha» směje se na nás z plakátů protřelý, světaznalý, úspěšný hudebník, socialistický Čecho-Američan s přezdívkou po britském bubeníkovi. Zkraje 90. let, když to bylo módní, se ve svých knihách posmíval Rusku, ale jak v něm kosmopolitní duše umělce slábne, napíná ručičky k prezidentovi, tomu slovutnému garantovi českého národa a slovanství, který je (minimálně podle svých vlastních slov) Žid, při nejnevhodnější příležitosti (naposledy 70. výročí Osvobození) neváhá kopnout do Rusů kvůli «okupaci» v osmašedesátém, a chce zabít Čechy eurem.

Hradní obřezanec kamarádí s dalším garantem české otčiny, který se dokonce pokouší mluvit česky – a říká, že eurokopějku nechce, zatímco jeho bruselská kohorta plní agendu EUSSR, OSN i NATO nejméně na 120 %. Jde přece o dotace, bez nich by vyhoštěnému Slovákovi v ČR řepka nekvetla. Český národ se jimi ještě nepovedlo zcela rozložit, ale cíl je už blízko. Jenom nepolevit! Stranický tisk ÚV AGF kvůli tomu konečně začal psát pravdu (nejenom čtivý historik Vondruška si užívá svých patnáct minut slávy), aby lid nevěděl, jaké lži na něj chystají.

Když jsme u toho lidu, z jeho krve postavili si kdysi v Praze demokrati dům. Naštěstí to byli demokrati sociální, takže teď nemají ani mizerných tři sta milionů na účtu, které se za ten dům zavázala, jaký to div, vláda M(il)oše Zemana, zaplatit v časech, když ještě bylo dobře a miliony rostly na stromech. Celkem rychle tito tradiční čeští bruselsko-washingtonští demokraté poznali, že v Čechách už lépe nebude. Dokonce ani mnoho jejich politiků a věřitelů za tu dobu nezemřelo. A tak vyhlásili válku levné práci: české lithium budou těžit, aby to Čechy nevyšlo moc levně, Austrálci.

Český stát už dříve rozporcovala cizákům ODS, ale asi pořád ne dost silně, neboť teprve do těchto voleb táhnou tito darovači českých vodovodů Francouzům s heslem «silný stát pro silné Česko».

Naštěstí je tu i strana jednoho Moravco-Japonco-Korejce, kterého letos budou volit všichni Češi, kteří chtějí ubránit českou patrii před imigranty z cizokrajných zemí a před tím, aby se tato země dozvěděla, že tento prostý úkol nevyžaduje žádného Moravco-Japonco-Korejce. Ale proč zavírat hranice kulturně, když to můžeme udělat multi-kulturně, že ano.

Když se ovšem předtím pořádně zhulíme, zjistíme, že vlastně ani nic nemusíme. A že jediné, co doopravdy potřebujeme, je Internet, který se zatím stal globální stokou, zglajchšaltovanou podle požadavků toho nejtupějšího uživatele. Ó, jak krasné by bylo, kdybychom co nejvíce této stoky přenesli do off-line života! Hned by se Čechům dařilo lépe a v globalizovaném světě by se tak lehko neztratili a nerozpustili. Pokud se tedy ovšem nejprve dobře zhulíme.

V opačném případě za výsledek neručíme, takže to klidně hoďte namísto Pirátů Zeleným. Ti chtějí totéž globální nic, které se má stát Čechům vším; tutéž smrt, která se stane životem, pokud pod jhem snižování uhlíkové stopy budeme myslet na ideály Václava Havla.

Protože: kdo by dnes myslel na Boha? KDU-ČSL? Žádný strach, tento rabinát vedou i letos do voleb Židé. Ovšem ve spolupráci se sudetskými Němci, což většinou byli němečtí i česko-němečtí Židé. Ostatně i sám Ježíš byl prý Žid, hned po Einsteinovi a Freudovi. Že to myslel možná přece jen trochu jinak, to u voleb nikoho zajímat nemusí. A už vůbec ne nějakého #zodpovědného Čecha, který myslí pomocí hashtagů, jak si to přeje «moderní» KDU-ČSL na billboardech, ale i největší Čecho-Žid Mark Zuckerberg, česky snad Marek Cukrohorský, který žije s Asiatkou, jakož i my budeme brzy žít s Asiatem ve vládě. Amen!

Tolik hrdého, nezaprodaného češství pohromadě! Kterého Asiata, k čertu, jenom zvolit?

(Nejenom) čeští křesťané se křižují a v mrákotách mluví z cesty. Prý Moravco-Japonco-Korejec je ten správný pastýř. Naštěstí jsou jenom dva. Zatím. A jiní zase, že On přichází z Německa, z nebe mu prše mana zbrojařů. «Pohleďte na něj, bratři! To musí být On, vždyť sotva nese kříž pětiprocentní hranice, bičován vetchostí svou, umocněnou návratem do vetché vlasti své; na hlavě kostěné brýle, co proti nim trní! On trpí za naše hříchy!»

«Tys asi neviděl Godzillu, bratře, ani jeden díl Pokémona! Nerouhej se již a požádej o odpustek. Zákrutami přímé demokracie stoupej k Referendu! Ve jménu Švýcarska, Japonska i Korey svaté, amen! Jižní, ty rusácká špíno, jižní!»

– – –

Což není to neuvěřitelné panoptikum? Devadesát procent lidí by odpovědělo, že ano, že je to skutečný sliz, mor a hrůza.

A přesto jsou zrovna něco z této hrůzy odhodláni volit. Ale možná taky něco úplně jiného, neboť my jsme zde vyjmenovali pouze devět stran, zatímco ono se jich dohromady uchází o váš hlas celkem jednatřicet!

Musíme učinit jedno přiznání: nemáme žádného talentu k tomu, abychom vám radili, koho máte volit, ale při pohledu na výše uvedenou volební situaci několikrát jsme si pomyslili, že náš hlas získají buď Rozumní, nebo DSSS.

Nikomu nerozmlouváme jeho volbu. Znáte-li osobně někoho, kdo vám pomohl, naplňuje-li vás důvěrou, víte-li, za kterou stranu kandiduje, volte jeho stranu a nikdy jinak.

Toto je apel na ty, kteří takové štěstí nemají. Toto je apel na vlastence. Toto je apel na národovce. Toto je apel na extremisty i extrémně naštvané matky.

Toto je apel na šrouby, co pracují do strhání. Toto je apel na ty, co pracovat nemohou, ale chtějí. Toto je apel na ty, co pracovat nemohou, ale pracují. Toto je apel na ty, co pracují do úmoru, aby v očích tupců nikdy nepracovali.

Toto je apel na ty, co ztrácejí smysl pro humor. Toto je apel na věřící. Toto je apel na Moravany, kteří si nemyslí, že východně od Jihlavy začíná Asie. Toto je apel na tradicionalisty, kteří věří králi a císaři.

Toto je apel na všechny, kteří se chtějí dohodnout. Hovoříme přece každý jiným hlasem, ale všichni co nejslušněji. Aniž si to píšeme na billboardy.

Kompromisů už bylo dost. Zachránců české země, kteří to s ní mysleli upřímně, každý jinou řečí – a přece stejnou řečí peněz –, už bylo dost. Té marnosti už bylo dost. Vyprostíme se sami. Od cizích nic nečekejme.

Nechme špatnou volbu těm, kteří si jinou nezaslouží.

Nechme průměrnou volbu těm, kteří jinou neznají – či nechtějí znát.

Je koho volit.

Rozumní mají číslo 10. DSSS určitě ještě aspoň o 18 vyšší.

#ZODPOVEDNE: Adam Benjamin Bartoš, jeden z několika lídrů strany Rozumní, z nichž ani jeden není asijského původu, studoval biskupské gymnázium a na VŠ pak teologii. Jeho heslem je Bůh, vlast, rodina. Jakkoli se tedy jedná o šprta a věřícího, Rozumné mohou volit i čtyřkaři a ateisti.

– – –Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ