O zlém brouku Hebdouku

Tak tu máme tento zvláštní časopis neméně podivného amerického jména: Charlie Hebdo. Ovšemže záleží na vašem vkusu: líbí-li se vám performance členek spolku jiného amerického jména Pussy Riot a považujete-li počínání těchto šílenkyň za smysluplné a dobře shrnující stav lidstva ve 21. století, pravděpodobně se vám bude celkově zamlouvat i tento plátek. Neboť je ze stejného vrhu.

Charlie Hebdo vs. mandelinka: podobnost čistě nenáhodná (zdroj: muni.cz)Šíření mandelinky bramborové. Jak vidno, davová hysterie «Je suis Charlie» se šířila mnohem rychleji. Ó, jak «strašně» se ti komunisti spletli: mandelinku do Evropy nezavlekli Američané v 50. letech letadly, ale Američané ve 20. letech loděmi…

Kdyby se o něm nemluvilo, zůstal by i nadále provinčním levicovým salónně nonkonformním ubrouskem na zabalení hamburgru v McDonalds.

Ale protože Karlík Hebrejda je samozřejmě nástrojem USA, šířícím sionistickou protimuslimskou «imigrační» hysterii a vulgární výsměch Rusku, máme ho na talíři dnes a denně hned vedle Vzpurných kisek (kdo máte internet, viz киска).

Poselství tohoto časopisu, který nikdy netne do svých dvou chlebodárců, je jediné: «Podívejte, Evropané! Dokonce i v té odjakživa levicové a donedávna pro-muslimské Francii už kopou do islámu i do Ruska! Tak nebuďte hloupí a kopněte si taky, je to tááák skvělé a povznášející!»

Že k nám z Francie nikdy nic dobrého nepřišlo? Ale tak to není: mandelinka se tam objevila v roce 1921, zavlečena na amerických lodích, hordy muslimů Francii zaplavily, když tato dodržovala doktrínu multikulturalismu, vytvořenou a propagovanou Spojenými státy. Zprávy o tom rádoby francouzském satirickém výpotku čteme v České republice jenom proto, že nám je tlačí do hlav americká média a jejich poskoci. Ano, zlo je vždy za někoho skryté; nikdy nejde v první řadě. Nenechme si nasadit brouka do hlavy…

Není Boha kromě Charlie Hebdo
Není boha kromě kulturního marxismu a svoboda projevu (vocamcaď pocamcaď) je jeho prorok. Izrael akbar! (Kresba: Carlos Latuff / internet)

Vzestup a pád evropské civilizace (Vitaly Podvitsky, RIA.ru)
«Jsem Čárlí.» Vzestup a pád evropské civilizace (Sputnik/RIA, Vitalij Podvickij)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u O zlém brouku Hebdouku

  1. Kleba chobot napsal:

    Neni toto jmeno odvozeno od meho jmena Kleba? V tomto pripade podam soudu zadost o odskodneni za zneuziti autorskych prav, neb otecko muj, tez jmena Klebstein, by se v hrobe obracel necham-li bez financniho vyrovnani tento pripad . A BIbi ,ten dnes spravne prohlasil ze se od Evropy vydirat nenecha( a taky zrusil jednani s Evropou) taktez ne od juesej a kdyz jej budou dale drazdit nebudou jiz moci juesej tak klidne spat a fasiste ve Francii vubec ne. Spravne kazde slovo tohoto slovutneho velikana je jako zlaty balvan

VLOŽIT KOMENTÁŘ