Obědváme s rakovinou

Oběd jak se patříMám ve zvyku číst si k obědu noviny. V Mladé frontě už hezkých pár let jenom proletím titulky. Dnes je tam olbřímí rozhovor s šamanským «analytikem» Šlerkou, který rád zvrací. Odplivnu do talíře. Přečtu si alespoň poslední odstavec, abych měl jistotu, že jsem o nic nepřišel. Bla bla rakovina, bla bla zemřete. Usměju se nad jídlem. Hned mi chutná lépe. Jdu na jihočeskou přílohu.

Pacienty s rakovinou prý už zase léčí rychleji a bezpečněji, dočtu se v ní. Trochu se zamračím. Nemělo by to přehánět, to naše zdravotnictví. S takovou za tisíc let rakovinu docela vymýtíme. O čem si pak budou číst lidi u oběda?

Tablet mne teď nesmí zklamat. Otevírám Novinky.cz. «Brněnští vědci zjistili, proč se rakovina po vyléčení zase vrátí,» směje se na mne titulek přes celou stránku. A já už zase vím, že se mi bude dobře trávit. Může to být ještě lepší? Nerad bych to zakřikl. Bez očekávání, avšak s napětím nahlédnu na iDnes.cz. Ano! Je tam!

«Vědci přinesli špatnou zprávu k léčbě rakoviny. Slučování buněk je škodlivé» Na tohle jsem čekal. Nic u oběda nepotěší tolik, jako porce čtyř článků o rakovině, a jako dezert špatná zpráva. Snad jedině nad smutnou zprávou bych si pochutnal ještě více.

Nevyhnutelně přemýšlím, jak asi chutná maso prorostlé rakovinovými buňkami. Určitě by mohlo být pikantně štiplavé. Lepší než kaviár. Póvlrajch by ho vychválil do nebes: «Něco tak skvělého jsem kurva nežral od doby, co to tu vede ČSSD.» Na ProŽeny.cz by ho doporučovali kojícím matkám i lidem po chemoterapii, neboť jeho blahodárné účinky jsou nesporné.

Určitě se dá koupit, aspoň vepřové koleno u řezníka. Určitě v Rusku nebo KLDR. S mým smyslem pro logickou analýzu mne napadá, že o tom zákonitě musí vbrzku psát angloamerický tisk. V takovém případě to ale musí být maso malých dětí, nejvýše desetiletých, to je jasné. Že by Islámský stát v Sýrii prodával ruským gurmánům delikatesní maso kojenců s rakovinou? To je skoro tutovka.
Dobrou chuť!

Obědváme s rakovinouDobrou smrt, pokud právě obědváteSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Obědváme s rakovinou

  1. m napsal:

    Rakovinový průmysl je koshér.

  2. OS napsal:

    Tak určitě…

    (zdroj: Facebook)

VLOŽIT KOMENTÁŘ