Očista

Na policejní databázi OČISTA je sympatický její název. Policejní orgán, palčivě si vědom historické zkušenosti s jistou relativitou, která ze závadových osob starého režimu může kdykoli učinit vzorné občany režimu nového, změněného, totiž při tvorbě zkratky prozřetelně vypustil celé jedno slovo, a tak nevíme, zda se jedná o databázi osob činných proti státu nebo osob činných pro stát.

Jiný výklad jména hovoří o tom, že s těmito lidmi policejní orgán v případě revoluce a nastolení nového řádu zkrátka jaksi počítá, neboť předpokládá, že by mu – pro své specifické kvality – mohli být platni v případě režimní, rasové či etnické čistky, tedy očisty.

Až do těchto skvělých okamžiků je tu tato ultraestébácká databáze pro vás, připravena zaznamenávat všechny vaše legitimní a neškodné hobby aktivity, například účast na legální demonstraci či návštěvu povolené bigbeatové skupiny.

Více o vypečené databázi «závadových» osob, o níž se nikdy nedozvíte, jste-li v ní veden a proč, čtěte na webu právního znalce Tomáše Peciny, na anarchistickém webu, nebo na mělnickém webu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ