Odevzdanost

Odevzdanost
Když jsem dnes v novinách uviděl fotku paní Michalákové s jejími nešťastnými dětmi, z nichž jedno mělo na sobě svetr s motivem americké vlajky, hořce jsem se pousmál. Konečně dostala, co chtěla. Tedy méně kategoricky: dostala to, před čím sebe a své děti nechránila. Tzv. západní kulturu. A v plné palbě.
Bravo!

P. S.: Ale že je zajímavé, jak neštěstí byrokratické či obecné vždy postihne ty nejodevzdanější, neřku-li nejprostější občany? Eva Michaláková prokázala odevzdanost novému multikulturnímu světovému řádu; nyní mu tedy konečně mohla odevzdat i své děti.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

7 komentářů u Odevzdanost

 1. Anonymní napsal:

  Trošku prasárna, nemyslíte?

 2. OS napsal:

  Trošku ano.

 3. Anonymní napsal:

  Pane Sidone, kdybyste se trochu zajímal o zmiňovanou kauzu, věděl byste dvě věci. Zaprvé, že kolem norského BV je dost smradu a že se jedná o pochybnou organizaci, stát ve státě, který nepodléhá ničí kontrole a který je nástrojem obchodu s dětmi, sousedských pomst a totalitní šikany. Michalákovi nejsou první ani poslední, koho BV drtí.
  Zadruhé byste věděl, že norská policie obvinění vůči panu Michalákovi neprokázala, natož že by měla cokoliv proti Evě Michalákové.

  Dokud Norové neprokážou, že se v rodině dělo cokoliv nezákonného – a ne, fotky kdoví odkud mě o tom nepřesvědčí, Norové jednali na jiný popud, ale znovu opakuji, policie dospěla k přesvědčení, že se nic nestalo -, tak budu tenhle případ považovat za nechutné svinstvo.

  K Vašemu článku samotnému jen tolik:
  Poslední zaječice, která brání svoje mláďata si zaslouží pochopení a snad i úctu. A to opravdu i bez ohledu na to, zda-li svým zaječatům oblékla mikinu s takovou či makovou vlajkou, kterou možná dostala od tchýně, možná koupila za tři NK v sekáči, aby jí zbyly peníze na knížku pohádek. Z Vaší reakce cítím, že z osudu rodiny Michalákových máte škodolibou radost. No, doufám, že Vám bude naměřeno stejnou měrou. Ale naneštěstí o tom pochybuju; zda jste provokatér (a pravděpodobně policejní, ne-li rovnou židovský), si dosud nejsem zcela jist, ale že jste i prase, to vím již bezpečně. A bohužel mě uplynulá léta poučila, že ne na každou svini se vaří voda.

  S neúctou, Alexandr Bátora

 4. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  Doufam Batora ze oni nejsou ten kamarad Vandase co je pry jeste sexuelne divny, alebrz se dnes nesmi hlasat slovo buzerant jako na nasich dob kdy teplousi dostavali pres jejich vykourene tlamy. Jinak bych vas musel hlasit primo do stabu kde Natahni hnatu by rozhodl o vasem ztrestani a to primo bicovanim pres kule zezadu.Zpivaj porad u pomniku u Stalina ? pisne jako SS sturm a podobne .
  https://www.youtube.com/watch?v=yJrGt_Pu8TA

 5. OS napsal:

  Pane Bátono, děkuji za váš podrobný komentář. Mrzí mne, že můj (ne)vtipný obrázek a poločlánek k tématu ubohé matky vláčené úřady i médii vzbudil takové vášně. Té ženy je mi nade vše líto, jejích dětí snad ještě více. Obrazovo-textovou koláž jsem spáchal pouze v rámci své mentální obrany před norskou kauzou, před níž není úniku.

  Uvažoval jsem původně, že zde pouze odkážu na podobně jízlivý šleh Tomáše Peciny. Ale nechtěl jsem být za židovského provokatéra, který si neváží žen a zaječic a umí jenom kopírovat. No, tak teď mám, co jsem chtěl.

 6. Aaron Prager napsal:

  To jsou mi teda dneska věci!

 7. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  Musim vse hlasit chte nechte ,povinnost nade vse . Jelikoz mam narok na prodlouzeny sabes jakozto zaslouzily porucik, vratim se tudiz na skok zpet ve ctvrtek. Jakozto zaslouzily zacinam sabes jiz ve ctvrtek a koncim ve stredu vecer. Za modre pondeli si vyberu dovolenou v Israeli (placenou) a za zelene utery mam zajezdy do Afriky kde krtime nove cleny zidovskeho vyznani.(dnes jiz po proverce ze neprinese do domoviny AIDS jako zide z Etiope ) jez sice posilili nase rady ale na druhe strane znacne rozsirily tuto nemoc mezi nasimi zenami . S pozdravem Shuva shuva zdravi Kleba

VLOŽIT KOMENTÁŘ