Odhalujeme diskusní roboty na iDnes – díl 1.

Dne 15. 2. 2017 bylo úředně potvrzeno, že do diskusí na serveru iDnes přispívají automatičtí roboti (či placení trollové) reagující na pouhá klíčová slova. Jejich textový výstup je následně opatřen – rovněž roboticky a automaticky – značným počtem kladných hlasů (Jan Radecký 56476).

Důkaz:

Na iDnes vyšel článek V Nuslích se otevřela Ransdorfova knihovna, čítá 50 tisíc svazků.
Pod ním jsou uvedena témata (tagy) – jedním z nich je, zcela nepochopitelně, Ondřej Havlín. Toto jméno není ve článku nijak zmíněno.

Pokud snad chtěl automat přidat jméno Ransdorfova advokáta, pak se spletl, neboť tímto advokátem byl Roman Havlín, a nikoli Ondřej Havlín, odsouzený soudce-korupčník.

Ovšem co se to neděje v diskusi pod článkem – hejno poloautomatických trollů tam «reaguje» na jméno Ondřej Havlín:

Jan Radecký 56476
Ondřej Havlín byl dne 11. února 2016 byl pravomocně odsouzen k výkonu trestu odnětí svobody v délce pěti let a tří měsíců za ovlivňování trestního řízení ve prospěch pachatelů za úplatek.
+19 / 0

David Rychetský 96100
Ten Havlín to zazdil. Bizarnější událost ve veřejném prostoru už byla jenom Anička z Norska a ze sekty.
+8/−1

Tomáš Bednár 37520
Havlín ;-D;-D
+1/0Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Odhalujeme diskusní roboty na iDnes – díl 1.

 1. Ondřej Sidor napsal:

  No vida, tak žiDnes je falešný skutečně skrz naskrz! :)

  Všem myslícím lidem je dávno jasné, že nějaké virtuální čísílko kdesi na Internetu nic nedokazuje.
  Jenom to, že si někdo koupil prázdné (a falešné) účty, aby mohl on-line vypadat důležitěji. Nebo nakonec i to, že je koupil lstivý konkurent, který je nasměroval na prezentaci nic netušící oběti, aby ji pomocí těchto falešných účtů zdiskreditoval.

  Takoví falešní roboti jsou na Internetu všude a slouží různým, často nekalým cílům. Jsou například i na Instagramu (síť pro sdílení obrázků nevalné kvality pro mladé a nemyslící). Každé české liberálně-demokratické ovečce, která zde vystaví svou zbytečnou fotografii, robot odepíše „Nice shot!“ „Beautiful!“ a tak podobně. Pokud se ptáte, jaký to má účel, tak ten je podle mne naprosto zřejmý.
  Podporovat ovečky ve zřeknutí se českého jazyka a v používání angličtiny. A věru, funguje to – většina oveček již sama označuje vkládané obrázky slovy „snow“ či „winter“ místo „sníh“ a „zima“. Zkrátka debilizace mladých lidí v přímém přenosu. A bude ještě hůř. V takovém Rumunsku se už mládež snad mezi sebou baví jenom anglicky.

  Lidský robot, který někde v rumunské montovně přijímá povely v angličtině a v angličtině i odpovídá, je snem každého globalisty.

VLOŽIT KOMENTÁŘ