ODS v křeči i s celou Němcovou

Miroslava Němcová si jednou pustila ústa na špacír a prohlásila banální pravdu, že bývalí členové (tzv. rebelové) ODS jistě dostanou nějakou tu trafiku, protože tak už to v politice chodí. Takže jsme tu strašlivou pravdu neslyšeli jenom od vrabců na střeše, ale i od paní Němcové.

Trafikanty – bývalé, nynější i budoucí, tato prostá pravda zjevně urazila. Od paní poslankyně Němcové si hned nepřímo vyžadonili omluvu, a hned nato se ti kibicové nechali slyšet s prohlášeními, že politikové jinde ve světě přece taky po skončení svého politického kibicování dál kibicují do veřejného života, protože většinou ani nic jiného neumí. Trapná Sobotkova poznámka o tom, že paní Němcová si po skončení svého ódéesáckého angažmá přece znovu neotevře knihkupectví, spíš vypovídá o pracovních (ne)schopnostech ódéesáka Sobotky, než Němcové.

Samozřejmě v podobném duchu se nechal slyšet kibic všech kibiců, Benda, syn disidenda. Bývalý ministr spravedlnosti se dokonce nechal vidět. To už je taková tradice ODS – když je v křeči, vždycky vytáhne do světla kamer tohoto růžolícího (to není žádná gay-narážka; vždy mi připadá, že jeho obličej je jaksi divně – slovy národního pěveckého pokladu – růžově bílý) kloučka, snad aby stouply preference. Leda ocas. ODS je směšná, nulová, i s celými bývalými ministry, bývalými knihkupčicemi a současnými kibici. TOP09 to samé, ale možná ještě horší. Žádný rozdíl. Česká politika je v křeči. Dokonce už to ani není politika, a už vůbec ne pro český stát, ale jenom způsob, jak zbohatnout, když umíte okecávat (a nic jiného). A že to těm kibicům jde.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
0 hlasů, průměr 0.00

-


Loading ... Loading ...
Příspěvek byl publikován v rubrice Méně krav, zato více volů. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře u ODS v křeči i s celou Němcovou

  1. Zdeněk Dolejší napsal:

    Miluju chytráky, co všechno vědí nejlépe. Kibicové všech kibiců. Sobotka je jejich králem. Všechno je směšné, nulové, v křeči. Kibicovat je tak snadné, a zadarmo. Co s tím. Máš radu?. Poraď nám všem. Nějak to z těch tvých remců není patrné.
    A že to těm kibicům jde, z jedné i druhé strany (i bez gay narážky).

  2. OS napsal:

    Dobrý den, díky za názor.
    I bez gay narážky – nemám pro nikoho žádnou radu. Naopak si přeji v České kotlině co nejhloupější a co nejvíce frustrující tzv. vládu, protože jedině to je v dnešním světě zárukou tvůrčí kreativity a ekonomického rozvoje občanů a státu. Čím hůř, tím lépe. Sereme na revoluci, chceme apokalypsu.

VLOŽIT KOMENTÁŘ