Ondřej Mrázek: … a jsme tam, kde jsme byli

Nikolaj Vasiljevič GogolKdyby psal Nikolaj Vasilijevič Gogol svého revizora dnes v Praze, a ne před téměř 190 lety v Petrohradě, vydával by se Chlestakov za úředníka z Washingtonu, který přijel do české gubernie udělat pořádek z hlavního města Amerického impéria před propagandistickou jízdou amerických obrněných transportérů skrz naskrz poslušnou kolonií.

Prominentní český novinář, šéf vlivného think-tanku blízkého vládnímu hnutí ANO Andereje Babiše, vyzývá k cenzuře a zákazu médií, která se podle něj podílejí na šíření nepřátelské ruské propagandy v České republice. Dříve «nezávislý žurnalista», který si zakládal na své objektivitě a střízlivém pohledu na svět kolem sebe je najednou zván do novin, televize i rozhlasu jako «renomovaný expert ne kdeco». Jako takový v poslední době především šíří paniku a strach z Ruska jako Říše zla a největšího nebezpečí pro světový blahobyt a mír.

(Celý článek o odkopávání se při lámání politického chleba a o aktuálním nutkání cenzurovat vše, co se jen otře o Rusko a neschválili to američtí poradci, čtěte na webu Ondřeje Mrázka.)
Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ