Opakování je matkou moudrosti

Nejprve tedy nějaké žvásty o Babišově nejdražším hovně – řepce…

… a dál už jenom holou pravdu:

Peroutkovo proroctvíPodobnost čistě náhodná. M. Kalousek se proslavil otevřenou podporou hazardu, který rozvrací rodiny; byznys A. Babiše oproti tomu stojí na ničení přírody i motorů, do nichž Čechům lije svá rozmilá «biopaliva».

Babiš – a dotací se nezbavíšSoukromý byznys přece musí být štědře dotován státem i Evropskou unií, to dá rozum. Nebo snad máte místo mozku řepnou složku?

Aktualizováno.
Není co dodat.
O tom, co stojí za zmínkuSouvisející články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Opakování je matkou moudrosti

  1. hoboj bukvice napsal:

    Opet dobra zprava ze zeme kde jiz vcera bylo predevcirem. Jak sdelil nas drahy nyni president skautu juesej byvaly sef CIA a pozdeji ministr „obrany juesej“ je jiz na case uznat realitu a ne jit hlavou do betonu . Jde o nasi cistou vec byti „rovnocenny“ a miti moznost vychovavat deti a zenit ci vdavat se . K veci ,devcata jis ve skautu byla zrovnopravnena v dobe predchozi a transexualni chlapci maji pravo tudiz byti devcaty a uzivat s nimi i zarizeni kde se chodi na zachod . Jsou to preci deti jez se jen spatne narodili ve spatnem tele ne nejaci perverti jak se mnozi snazi bagatelisovat situaci (jsou to vetsinou rasiste a popiraci holokaustu schovavajici se za to ze jsou normalni . Nejsou, normalni jsou transexualove a bukvice a lesby . Ostatni gojjimska pakaz jen rusi nasi snahu vse dorovnat do spravne roviny. Chlapci jiz brzy budou miti moznost byti pod vedenim „mistru ve skautu “ teplych -spravnych muzu kteri je dovedou do te spravne a vyssi tridy lidi ,teplousu. Viva opet jsem mohl klidne spat ,jako kdyz Sharon zverejnil to ze America je plne pod kontrolou Vyvolene rasy a :“Every time we do something you tell me Americans will do this and will do that. I want to tell you something very clear, don’t worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it.”

VLOŽIT KOMENTÁŘ