Operace Keloid

«V páte třídě jsem byl(a) na očkování proti tuberkulóze (TBC), následkem čehož se mi na rameni nebo na lopatce udělala jizva, kterou tam mám dodnes. Na Internetu se lze dočíst, že jde o tzv. keloidní jizvu, způsobenou vyhřeznutím kolagenního vaziva při přehnaném hojení rány po vpichu.»

Je to i váš případ? Vykašlali jste se na laser i jakoukoli jinou operaci a jizva je stále na svém místě, hezčí než kdykoli předtím, jako memento vaší generace? Znáte někoho, kdo ji má na zádech taky?

Keloidní jizva po očkování. Máte ji na rameni taky, nebo ne?

Keloidní jizva po očkování. Máte ji na rameni taky?

Pokusíme se sjednotit skupinu takto «zjizvených» osob k dokumentárnímu účelu. Jde nám o výpověď celé jedné zjizvené generace. Máte-li na rameni stejnou jizvu po očkování a znáte její příběh, kontaktujte nás emailem na se.nam@seznam.cz , případně napište do komentářů pod tímto článkem.

Díky za Vaši ochotu :)Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(4 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

1 komentář u Operace Keloid

  1. Simona napsal:

    Dobry den, i ja mam na rameni keloidni jizvu po ockovani. Vlastně se mi udelaly dve podlouhle a v lete je to opravdu neprijemne. Rada bych se ji zbavila, ale neni asi jak. Laser pry neni ucinny, vpichy take ne a vyriznugi uz vubec. Pry se udela znovu treba jen o kousek vedle. Jsem rocnik 1979. Treba budete mit lepsi napad, jak se toho zbavit. Děkuji

VLOŽIT KOMENTÁŘ