Operace Keloid

«V páte třídě jsem byl(a) na očkování proti tuberkulóze (TBC), následkem čehož se mi na rameni nebo na lopatce udělala jizva, kterou tam mám dodnes. Na Internetu se lze dočíst, že jde o tzv. keloidní jizvu, způsobenou vyhřeznutím kolagenního vaziva při přehnaném hojení rány po vpichu.» Nějak takhle začíná každý příběh keloidní jizvy…

Je to i váš případ? Vykašlali jste se na laser i jakoukoli jinou operaci a jizva je stále na svém místě, hezčí než kdykoli předtím, jako memento vaší generace? Znáte někoho, kdo ji má na zádech taky?

Chtěli byste ji nějak zajímavě vyfotit (lépe než na uvedených fotkách)? Pokud ano, klikněte SEM.
Díky :)

Keloidní jizva po očkování. Máte ji na rameni taky, nebo ne?

Keloidní jizva po očkování. Máte ji na rameni taky?

Pokusím se sjednotit skupinu takto «zjizvených» osob k dokumentárnímu účelu. Jde mi o výpověď celé jedné zjizvené generace.

Máte-li na rameni stejnou jizvu po očkování a znáte její příběh, navštivte moji stránku (klikněte SEM).

Nebo mne kontaktujte emailem:
E1(zavinovačka)seznam(tečka)cz

Díky za Vaši ochotu :)Související články:

Sdílet moudrost:

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(5 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

2 komentáře u Operace Keloid

  1. Simona napsal:

    Dobry den, i ja mam na rameni keloidni jizvu po ockovani. Vlastně se mi udelaly dve podlouhle a v lete je to opravdu neprijemne. Rada bych se ji zbavila, ale neni asi jak. Laser pry neni ucinny, vpichy take ne a vyriznugi uz vubec. Pry se udela znovu treba jen o kousek vedle. Jsem rocnik 1979. Treba budete mit lepsi napad, jak se toho zbavit. Děkuji

  2. Jak se toho zbavit, mě opravdu nenapadá :) Já bych si jizvu ponechala, dokud stojí pevně ve své kráse.

    Ráda bych si ji vyfotila do sbírky; tedy pokud jste majitelkou podobné jizvy, neváhejte přispět se svou jizvičkou do mlýna a napište mi na E1 (zavinovačka) seznam (tečka) cz , nebo mne kontaktujte přímo z tohoto webu (klik SEM).

    Ď :)

VLOŽIT KOMENTÁŘ