Oprátka

Provaz umí nejlíp A. B. BartošKdyž A. B. Bartoš vyhlásil, že na demonstraci proti vlastizrádným podporovatelům neřízené africké imigrace by bylo vhodné předvést oprátku, aby tito věděli, do čeho jdou, okamžitě se mi vybavil tenhle gif:
KKK - oprátka a na tváři objevil pobavený úsměv, neboť mi bylo velmi jasné, že nevinný kus lana rozruší pravdoláskaře jako už dlouho nic.

Ne snad sám o sobě (byť někteří ze svého kolektivního havlistického podvědomí možná také vydolovali mlhavý odkaz na Ku-Klux-Klan), ale kvůli tomu, kdo jej pozvedne nad hlavu, a kvůli tomu, co si pravdoláskaři myslí, že tím jeho majitel myslí. A v neposlední řadě kvůli černo-bílému pojetí kopeckovsko-navarovsko-palatovské Mf Dnes a dalších médií, která havlistům nadiktují, co si o tom mají myslet.

A to jsem ještě netušil, že sjednocující se národní fronta vystřihne na demonstraci i dvě epesní šibeničky, nadepsané «Za vlastizradu», které budou pravdoláskaře budit ze sna ještě dnes – soudě alespoň podle neutuchajících sáhodlouhých recenzí tohoto lehkého letního počinu…

V dobré fotoreportáži Víta HaSS/SAna se můžete přesvědčit, že demonstrace proti imigraci a za vystoupení z EU dopadla Věru úspěšně, neboť se na ní sešli politici z kupy stran, známí zpěváci i prostí lidé, kteří nežádají mnoho, když zkrátka jenom chtějí žít – jako jejich předkové – ve státě nepromořeném rozkladnými živly a zaprodanou politikou.

O moc více si na demonstraci nepřáli ani zástupci homosexuálních a mezirasových alternativ: jenom se již typicky blaženě vyválet na chodníku, aby ulevili zavšivené srsti. Budiž jim tato rutina i v eventuálně nadcházejícím pro-národním režimu navždy dopřána. (Neboť již slavný Gándhí pravil, že «Velikost národa a jeho morální výše může být posuzována podle toho, jak nakládá se svými zvířaty.»)Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(2 hlasů, průměr: 1,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

2 komentáře u Oprátka

 1. r.m. napsal:

  Morčata na útěku zesměšnily odkaz Václava Havla: https://www.youtube.com/watch?v=tQruBkrQaf8&list=PLKQm9kdEgCftRKkf9ENEu4RkmsXukwrDq&index=118
  A italové zase Policii ČR: http://www.lupa.cz/clanky/policie-cr-smirovaci-software-jsme-koupili-ale-vse-je-tajne-nic-nerekneme/
  https://wikileaks.org/hackingteam/emails/
  Do Mail is From napište Atos
  Do Mail is To napište Hackingteam
  pak to obraťte
  čtěte a postupně tam vpisujte slova co vás napadnou )))

VLOŽIT KOMENTÁŘ