Ortodoxní Žid zaútočil na zvrhlý pochod, pobodal šest lidí

Podle nosa poznáš…Ortodoxní Žid Jišaj Schlissel (40) zaútočil nožem na účastníky zvrhlého pochodu «gay pride» v Jeruzalémě, zranil šest zvrhlíků. Pro případ, že by z žiDnes článek zmizel (což není nepravděpodobné), uvádím pro jistotu alternativní zdroj: RT.com.

Hmm, škoda, že v Čechách nejsou Židé tak sebevědomí, nebo alespoň v médiích mají prostor jen ti, jejichž pojetí judaismu podivně spolunažívá s globální doktrínou americké dekadence (Tydlitátová, Herman, Putna, …) – nejspíše proto, že Spojené státy tuto skupinku prostřednictvím všelijakých grantů finančně podporují.

Mohla by se z toho stát pěkná tradice. Jen si to představte: Židé zprava, vlastenci zleva, a obyčejní pracující heterosexuálové by tu zvrhlou «hrdost» řezali veprostřed…

Kéž by čeští Židé byli tak bohatí a nezávislí, jako ti v Jeruzalémě!

Pacifikace útočníka (foto: Reuters)Pacifikace nepřítele AIDS

Aktualizováno.
Nakoukněte do diskuse za článkem, kolik českých Židů si nad těmi ortodoxními ze Svaté země pohoršeně odplivuje, je to pěkná legrace.

Aktualizováno.

Šira Benkiová (✝16)

Šira Benkiová (✝16)

Řádění židovského antisionisty bohužel nepřežila šestnáctiletá Šira Benkiová, informuje Židovský tiskový a informační servis.

Šira je obětí globální kultury zvrácenosti, která nevyvinutým dívkám jako byla ona velí uspokojovat své pubertálně labilní já v pochybných hnutích typu Femen nebo cirkusech «teplé hrdosti». Upřímnou soustrast rodině nebožačky. Jejímu tělu se to žel nepodařilo, nechť tedy její duše nyní dojde pokoje.

Aktualizováno.
Pokud si zvědavec s IPv6000000 (2a00:1028:83b4:4d96:c136:2a8d:2f33:af12) myslí, že zde po dvou týdnech snad nalezne nějakou aktualizaci, třeba lepší fotky Širy Benkiové, pak mu sděluji, že se mýlí.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

VLOŽIT KOMENTÁŘ