Ostraha u synagogy stát nebude, radši riskneme další útok, tvrdí šéf Židů

JvČRNŠmulik Polnauer je jako předseda Ústředí židovských obcí hlavním představitelem Židů v Česku. Úterní útok, při kterém brněnský svatostánek přišel o okna, jej nepřekvapil, čekal jej. O ochrance pro synagogu ale neuvažuje, nechce vzbuzovat pocit, že jsou Židé v Česku v ohrožení.

Kultivovaná diskuse.:

Určitě nikoho nedopadnou a svede se to na rodilé vandaly. Většina těchto útoků je záměrně organizována právě z židovských komunit. !Agresoři potřebují vzbudit dojem obětí! Přesně tak byl rozpoután holokaust a Židé toho využívají každý den
(Martin Sukup 86294; 0/0)

Milí Židé dám vám radu, klidně si tu synagogu odvezte do své země zaslíbené. ;-) Děkujeme předem.
(Imrich Sucharský 86351; +7/0)

Druhá fáze židovské světovlády- stavění se do role oběti. Pláč a upozorňování na to, že oni jsou vlastně utlačovaní. Na základě toho získané výhody od měkkých vládců a jejich uplatnění pro získání definitivní moci nad společností.
(Jiří Brož 59527; +14/-1)

Chlasta? Nechlasta!
Zere bucek? Nezere!
Na Vanoce kapra s rizkem? Nevi co jsou Vanoce!
Copak ten muize neco kecat o tom byt Cechem? Kultura, chlapce, kultura te dela obcanem zeme. At je sebedivnejsi a neobvyklejsi. Pokuid tohle nevstrebas, nemas co mluvit o obcanstvi.
(Pavel Martinek 95513; +15/-1)

Je mi z „šéfa Židů“ nevolno. Nedivím se, že je Čechům trnem v oku.
(Iva Valčíková 19811; +20/0)

-> Přesně – a ke všemu ten jeho „kukuč“ .
(Zdeňka Kazdová 6253; 0/0)

Ten útok jste si  narafičili sami!
(Alexandr Petr 53148; +7/0)

Učitelka v německé šlole při hodině multikulturalismu se ptá tří žáků na podobné otázky. Křesťanského chapce se ptá co by udělal, kdyby mu někdo zničil Bibli. Ten odpoví «šel bych to říct panu farářovi». Židovského chlapce se učitelka ptá, co by udělal kdyby mu někdo zničil Tóru. Ten odpoví «sedřel bych jeho rodinu z kůže». Muslimský chlapec dostal otázku, co by udělal kdyby mu někdo zničil Korán. Ten odpoví, «koupil bych si nový».
(Jiří Peš 76031; +30/0)

My zde máme demokracii, a pokud vím i zákon o zahalování temene hlavy. Pokud se vám to nelíbí, že vás zde nechceme, můžete se demokraticky rozhodnout a jít žít jinam. Protože my jsme tady doma!  A pokud by naše republika měla být někdy židovská, položím život za svoje děti, aby v tomhle nežili !!
(Jaroslav Petrik 56060; +19/0)

Šmulik Polnauer se od revoluce u nás cítí nejhůře v současnosti. Konečně to pochopil a je na čase aby i se svými soudruhy zavelel k návratu do svých rodných končin. Tady je doopravdy většina nechce. Po návratu mohou doma místo lichvaření poklidit ten svůj binec na ulicích.
(František Novotný 2496; +22/-1)

Běžte si svoje zvyky praktikovat do své vlasti…
Evropu jste už „obohatili“ dost
(Jiří Hlaváček 64666; +29/-1)

Oni sice verejne odsoudi utoky, ale v hlave si mysli stejne neco jineho. Muj nazor – sorry. Driv jsme jim rikali ( z neznalosti) zidaci, dnes jsou to obcane Izraele. Byli vzdycky pekne prolhani…..
(Alois Jindra 90475; +10/0)

Například ženy se necítí v Brně bezpečně vůbec. Jsou kvůli svému zahalení k judaismu přiřaditelné nejsnáze. Tak proc se zahaluji a neprizpusobi, nezacleni, neintegruji? Ceske zeny se nezahaluji – tak se tady zije.
(Alois Jindra 90475; +33/0)

..beztak jste si to rozbil sami….
(Ladislav Nádvorník 64576; +16/−2)

Jestli on ten útok také nebyl spáchaný jako „false flag“ samotnými Židy, aby mohli dělat tyjátr. Tohle se děje v Evropě často a je to tak 50 na 50 procent. Ostatně judaismus by u nás neměl mít ani první stupeň registrace jako církev a tedy žádné synagogy.
(Aleš Farda 96663; +26/−2)

Nechete radsi risknout odchod?
(Petr Báča 85655; +31/−1)

Žijete v ČR! Když chcete něčemu věřit, věřte v Ježíše Krista, jinak táhněte. Když pojedu do zahraničí, tak se musím taky přizpůsobit místní kultuře…!
(Jiří Hudec 42192; +21/−3)

A opět. Vidíte jedno slovo odsouzení židovského terorismu, poukázání na to odkud se bere nevole k nim? Ne, jen ublížené řeči a útoky na prezidenta.
Nakonec stejně nezbyde nic jiného, než postavit židovství mimo zákon.
(Jiří Fogel 20162; +30/−3)

No, já bych panu Polnauerovi  něco napsal, ale ne sem, tady by to smazali.
(Martin Saur 58201; +29/−1)

Jestli se tu židáci necítí bezpečně, tak si můžou vybrat ze spousty sionských, zemí, kde jim bude nádherně.
(Karel Novák 64284; +49/−2)

Polnauer, nechceme vás tady.
(Lubomír Vrtal 60711; +45/−2)

Dojemné. Jak se asi cítí ženy v Británii, kde je zastavují liberálové a křičí na ně, ať spí s černochy? Jak se asi cítí ženy umírající na AIDS v rámci «kultury promiskuity» v Židy ovládaných zemích? Jak se asi cítí křesťanky v zajetí všudypřítomného sexu?
Ale naše Židovky v Brně se ukrutně bojí a naříkají…
Že je hanba nefackuje za ty tisíce dívek a žen, kterým skutečně ubližuje liberální talmudismus, a ne nějaké pouhé představy a „strach“.
(Jana Němečková 33416; +47/−4)

Židovství do České republiky nepatří a nikdy patřit nebude!
(Ladislav Klíma 94016; +58/−2)

-> Doufejme……
(Martin Klímek 19712; +20/0)

–> pracujme na tom ..
(Aleš Farda 96663; +7/0)

Žádám představitele židovských obcí v ČR ať si neberou do úst prezidenta ČR. Ať se laskavě oni vyjádří dostatečně důrazně pro radikálům a veřejně odsoudí a to pokud možno v každém svém veřejném vystoupení.
(Petr Strnad 55346; +40/−2)

Jak jste jistě pochopili, «článek» i «diskuse» jsou pouhými parafrázemi skutečného článku a navazující diskuse na iDnes.cz.

Nezveřejňuji je zde z žádných hate-free pohnutek («dnešní muslimové jsou Židé za Hitlera»), nýbrž pouze proto, aby vyniklo, jak snadno se dnes mnozí pseudovlastenci nechají strhnout vlnou lůzovského antiislamismu, která k nám byla zavlečena z Velké Británie (víme proč), a jak neuvěřitelně falešné a tupé (Jiří Peš) tyto reakce bojovníků za českou kulturu, bušících poslepu do dotykové klávesnice, jsou.

Kdyby z hrobu povstal Hitler a obnovil v ČR módu protižidovského štvaní, pánové Hlaváček, Fogel, Strnad a další s typicky hebrejskými přízvisky by na ní asi příliš neujížděli… (Tedy zřejmě – jak je známe – ujížděli, ale to už by byl opravdový vrchol chucpe.)

Satirická miniatura je z vlastního zdroje, originál pro zájemce ZDE.

Diskusní reakce malých českých – i ne zas tak českých – človíčků pod články o islámu si nejlépe vychutnáte s šálkem dobré arabské kávy. Nejlépe však uděláte, přečtete-li si ke kávě raději dobrou knihu.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(1 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

5 komentářů u Ostraha u synagogy stát nebude, radši riskneme další útok, tvrdí šéf Židů

 1. Ctu rad zpravy z domova napsal:

  Az skryta camera zjistila kdo maluje na dvere zidu na koleji studentske ,byla to zidovka cinna ve spolku proti antisemitismu a silene aktivni zide. Natocili ji jak v noci maluje sobe a ostatnim zidum na dvere hakenkrajce s napisem Jude

 2. zde sestra Tydlidatova napsal:

  To je jeko na mne????? Pozor, Halik jiz zahajil prosetreni

 3. OS napsal:

  Klid, sestro. Pan Čtu rád jistě hovořil v obecné rovině.

 4. Halik napsal:

  jako vzdy vse vyzvanis,jeste jim vykecej ze jsem konvertak a puvodem zid a syn Rudly. Potom vsak naznacim jine veci ,treba o tom skandalu s temi skolackami z 4 c . Doporucuji „destnik“, vis co mam na mysli !!!

 5. Kleberstein Shmoa zpravodaj pro Velky Israel napsal:

  http://revisionistreview.blogspot.com/
  PS Pro ty kdo nam neveri ,kdo neveri at tam bezi.

VLOŽIT KOMENTÁŘ