Otevřený dopis Moše Kantorovi

Moše KantorVjačeslav Moše Kantor je židovský podnikatel, filantrop, bojovník proti antisemitismu a prezident Evropského židovského kongresu (EJC), který 26. a 27. ledna organizuje v Praze čtvrté zasedání fóra s příznačným názvem «Let my people live» (Nech mé lidi naživu).

Moskevský rodák Kantor je spojencem Vladimira Putina, o čemž na české ani anglické Wikipedii pro jistotu není ani slovo, aby se naši prozápadní Židi nevyplašili.

Národní demokracie perem Adama B. Bartoše podobné autocenzurní tanečky odmítá a píše, o čem dnes všichni mlčí. Z troufalého nadpisu «Požadujeme omluvu za historická příkoří spáchaná Židy na českém národě» se musí Martinu Konvičkovi zapalovat menora v kapse, neboť stačí zaměnit Židy za islamisty, a máme titulek, který jako by zpod jarmulek členů ‘Czech Defence League’ vypadl.

S tím rozdílem, že v Bartošově otevřeném dopisu Moše Kantorovi není, navzdory «šokujícímu» nadpisu, jediné písmeno, které by nebylo pravdivé…

Aktualizováno.
Tak už se vyplašili.

Aktualizováno.
Dopisu si všimla i paní Tydlitátová.Související články:

Pravdu nelze sdílet.

Fekálbuk / Tfujtr

-

Oznámkujte kvalitu článku jako v ruské škole (5 = výborná, 1 = špatná) ► 12345
(3 hlasů, průměr: 5,00)

-


Loading ... Loading ...

Článek byl publikován v rubrice Život dnes se štítky , , , . Kliknutím na příslušnou rubriku nebo štítek zobrazíte články na podobné téma.

1 komentář u Otevřený dopis Moše Kantorovi

  1. r.m. napsal:

    Krásný člověk ten Moše a má rád Prahu. Nesloužil náhodou v tady dislokovaných jednotkách Rudý armády jako tatík Vitalyje Klička?

VLOŽIT KOMENTÁŘ